8 haftalık hamileyim Bebeğimi hissetmiyorum

Sizin 8 haftalık hissetmiosunuz ben 41 hafta boyunca hiç bsey hssetmedm 😊 ama şuan karşımda uyuyor minik prensesim karnım sismese hamile oldgmu bilmeyecktm.. ne bulantı ne kusma ne aserme ne uyku hali ne halsizlik hcbsey yasamadm..
Üstelik daha çok yeni 8 hafta 😊 biraz bekleyin lütfen ayrıca herkes hissedecek diye bir şey yok her bünye bir değil her hamilelik bir dgl canınızı sıkmayın tadını çıkarın 😊
Yaaa inanın harika motive oluyorum iyiki varsınızz 😊😊

Bende merak ediyorum kız erkek farketmez sağlıklı olsun da..ama herkesin migdesi bulanır bende yok.. Sağlıkla kızınıza kavuşun mutluluklar dilerim 🤍🌼🌼🌼🌼🧿
İnşaAllah hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza inşallah 🌼🌼🌼 bende de olmadı mide bulantısı daha iyi oldu çalışabildim işimi yaptım 😅

Hayırlı olsun öncelikle 😍 6 ay kusan bir insan olarak bence şükür namazı kılmalısın diyorum 😬İnan semptomların olsa bile yine aynı şeyleri hissediyorsun, “Acaba iyi mi, kalbi hala atıyor mu?” diye. Hareketlerini hissedene kadar her doktor kontrolünde bu gerginlik bende olmuştu o yüzden bence endişelenmek yerine bu sürecin keyfini çıkar ☺️

X