8 haftalık gebelik, lekelenme, progestan kullanımı

minigimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2015
414
394
Merhaba arkadaslar
7+4 de kahverengi akintim oldu acile gittim
Kan ve idrar tahlili yapildi, vajinal ultrasonla bebeğe bakildi kalp atisi vs normaldi.
Enfeksiyon varmis eritrosit degerim 247 cikti.
Tek kullanimlik ilac verdiler enfksiyon icin,
Düşük tehlikesi icinde Progrestan ve suda eriyen magnezyum verildi.
Dun yine sütlü kahve renginde akinti geldi.
Bugun yine doktora gittim bebek duruyor kalp atisi iyi.
C.tesi gunu özelde kalp atisi kontrol edilecek rapor aldim dinleniyorum riski en aza indirmek icin.
Ayni lekelenmeyi yasayan ama düşük yapmayan var mi ,atlatabilir miyim bu dönemi :dua:

Merhaba arkadaslar
7+4 de kahverengi akintim oldu acile gittim
Kan ve idrar tahlili yapildi, vajinal ultrasonla bebeğe bakildi kalp atisi vs normaldi.
Enfeksiyon varmis eritrosit degerim 247 cikti.
Tek kullanimlik ilac verdiler enfksiyon icin,
Düşük tehlikesi icinde Progrestan ve suda eriyen magnezyum verildi.
Dun yine sütlü kahve renginde akinti geldi.
Bugun yine doktora gittim bebek duruyor kalp atisi iyi.
C.tesi gunu özelde kalp atisi kontrol edilecek rapor aldim dinleniyorum riski en aza indirmek icin.
Ayni lekelenmeyi yasayan ama düşük yapmayan var mi ,atlatabilir miyim bu dönemi :dua:

KORkma canım bebeğin iyiymiş. İş yapma sürekli uzan.

Ben 5. Haftadan beridir yaşıyorum o akıntı ları insan ın morali bozuluyo ama elden bişey gelmiyo senin neden kaynaklanıyor muş akıntın

Ben 5. Haftadan beridir yaşıyorum o akıntı ları insan ın morali bozuluyo ama elden bişey gelmiyo senin neden kaynaklanıyor muş akıntın
Plesenta dan kaynakli olabilir dedi doktor en azindan oyle umuyor. Sebebi suan belli degil. Insallah atlatiriz benim ilk defa oldu akintim. 2 gun geldi bugun hic gelmedi Allaha sukur. Cok stres yapiyorum

X