8.gün 3gün embriyosu lütfen yardımcı olun

Merhaba siz neden erkenden test yaptırdınız ki arkadaşım 2 hafta önce tüp bebek yaptırdı kimseye söylemeden artık bunalıp test yapmış 9. Gün transferin hemde iki kez negatif yiyince günlerce ağladı sonra test günü kan da hamile olduğunu öğrendi 400 küsür bişey çıkmıştı. Sonraki kan verdiğinde 2000 civarı çıkmıştı demem o ki acele etmeyin okadar sıkıntıdan geçmişsiniz okadar sabretmişsiniz yapmayın kızlar bukadar

Ay gerçekten değeri bu kadar yüksekken idrarda çıkmamış mı çok ilginç gerçekten evde yapmamak gerek

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

Merhaba benimde transferimin 3. Günü hic daralma gibi bisey bende olmadi bu 3. Transferim acaba doktorunuza mı sorsaniz

Anladım canım çok şükür 6 tane güzel embriyoların varmış maalesef benim tek embriyom var insallah pozitif olur şeninde eylüldeki transferinde yüzün gülsün insallah
Marhaba nasılsın sonucunu paylaşmaşsın galiba negatif mi hiç pes etme bm 10 kere yumurta toplattım sayısıs işlemler şuan 5.tranferimin 5.günündeyim o kadr çok negatif gördğm ki pozitif olursa zaten bir mucize olucak ama o mucize için yıllardır dişimizi tırnağımıza taktık maddi manevi çöktük hala da pes etmiş değilim vaz geçme er geç kavuşacağız

canım sonuç ne

Evet negatif ilk tüp bebek tedavimdi bir sorunda yoktu ama olmadı çok yıprandım hakka kendime gelmiş sayılman ama Allah’ın bildiği vardır umarım bu üzüntümün mükefatını alabilirim belkide kendiliğimden hamile kalırım .. dualarım seninle umarım bu sefer pozitifi görebilirsin sende çok yıpranmışsın Allah yolunu basitlestirsin

Amin çok teşekkür ederim en kısa zaman da kucakalrımız bebekelrimzle dolsun inş

İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA O ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜRSÜN

9. Gün evde mi test yapmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…