8.gün 3gün embriyosu lütfen yardımcı olun

Benim maalesef 10 gün önce transferim negatif oldu. Ama moral bozmak yok geride 6 tane kaliteli embriyom var eylülde yeniden denicem inşallah biraz dinlenip
Anladım canım çok şükür 6 tane güzel embriyoların varmış maalesef benim tek embriyom var insallah pozitif olur şeninde eylüldeki transferinde yüzün gülsün insallah

Beklemesi zor ama sabretmeyi ve beklemesin bana doktorun hemşiresi bana idrar testi yapma çıkmaz dedi kan testi yap çıkar dedi
O yüzden idrar testi yapıp kendine negatif yukleme inan seni çok anlıyorum ama ne süreçlerden geçiyoruz sabretmemiz lazım
7 gün daha bekle ver bakalım inşallah Rabbım kısa sürede sanada anne olmayı nasip eder inşallah Rabbım kucağını doldurur sakin üzülme olmacak diyede düşünme ne gelirse rabbimizden gelir unutma

Desteğin için çok teşekkür ederim Allah bu güzel duyguyu hepimize tatırsın desteğin için teşekkür ediyorum biliyorum hersey allahtan ve Allah’ın mucizeleri çoktur o mucizeyi tadarız insallah

Merhaba kızlar benimde 3.gun embiriyosu ve 8. Gündeyim
Hiç bir belirtim yok birde çok kötü kabizim ne yaparsam geçmiyor
İçimde bir boşluk hissi var
İns güzel haberler alırız
Ben bu süreçte nasıl geçti sizin belirti ve yaşam tarzınız değişti mi
Ben bir saat hastanede yattım sonra evde normal hayatima döndüm yemek ev çamaşır falan kendime şuan kızıyorum ama.nasio.diyorum. herkesten saklayinca herşey bana kaldi

Merhaba canım,
Benim de 3.gün embriyosu 3 tane transfer edildi. 1 tanesi iyi dendi, dün 7.günümdü ben de negatif gördüm ama 3.gün embriyosu geriden geldiği için kana ve idrara geç karışıyor. Umudumuzu korumak lazım

Naptın cnm kan verdin mi bı daha

3. Gün embriyosunda 12. Gün test diyorlar onu da kanda yapman lazım idrarda şu an negatif çıkması normal

Su
Duphaloc şurup al kabızlık için

Bende de hiç bir his yok bilmiyorum modum düşük felaket kabizim böyle bişey yok ya ilaçlar kabız yaptı
Canım evet ilaçlar yapıyor ama modunu düşürme. Bol su iç ve varsa duphalac şurup iç. Ayrıyeten semizotu da bağırsaklara çok iyi geliyor hem de çok faydalı tüketebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…