8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

Kızlar, ben iki iğneli aşılama yaptırdım tüp bebekten önce. Onlarda 12 gün çatlatma iğnesinin etkisi sürdü. Haberiniz olsun. 13 ya da 14. Gün test yapın

Ben biraz sabırsızım yaptığım için biliyorum. 12. Güne kadar hep pozitif çıkıyor silik de olsa. 13. Gün iğne etkisi geçiyor

Ben biraz sabırsızım yaptığım için biliyorum. 12. Güne kadar hep pozitif çıkıyor silik de olsa. 13. Gün iğne etkisi geçiyor
Ay varya 8.günden beri test yapıyorm 😂😂paylaştm yaa bugünde yaptım öğleden sonra oda silik çıktı sabah ilk idrarla bakcaz yarın 13.günm daha da net bişey olmazsa yarın yada pazartesi günü kan veririm artk 😂 canm sıkıldıkça test yapıyorm yaa 😂

Ay varya 8.günden beri test yapıyorm 😂😂paylaştm yaa bugünde yaptım öğleden sonra oda silik çıktı sabah ilk idrarla bakcaz yarın 13.günm daha da net bişey olmazsa yarın yada pazartesi günü kan veririm artk 😂 canm sıkıldıkça test yapıyorm yaa 😂
Benden bir tane daha 🤣 İnşaAllah pozitif olur canım. Güzel haberlerini bekliyorum İnşaAllah

Ilacin etkisi o kadar sürüyor mu🥲🥲 of of valla hep ayniyiz demek ki 😂 ben de kan testi yapana kadar her gün yapcam sanirim 🤪 ama bende dün silik hic bir sey cikmadi ilk defa bugün cikti 🤷🏻‍♀️

X