797 adet ya Fettah ya Rezzak

kalan 50 inşallah hayırlısıyla hayırlı bir yere atanırsın canım

kalan 50 inşallah hayırlısıyla hayırlı bir yere atanırsın canım
Amin canım Allah razı olsun. kendi niyetim için yazmamıştım okuyanlar kendi niyetlerine okuyup dua zinciri olsun diye açtım konuyu canım

Amin canım senin için dua edicem özel günüm bitsin namazlarımda aklımdasın
Hayatim buyuk ebced degerinde okuyun o zaman cok karisir boyle yani ayri ayri hesaplayin mesela o sayilardan dusun
ya rezzak 308x308=94.864
Ya fettah 489x489=239.121
Kimi rezzak cok okur kimi fettah kim hangisinden kac alirsa alir oyle gunluk gider sen zaten bir kac ay gunluk okuma istiyorsun sanirim motive mahiyetinde okursunuz 1.1,5 ay gerci bellide olmuyor katilim olunca 15 gundede bitebiliyor
Ha gunluk bir kisiye okunsun diyorsanda ya latifteki gibi liste yap bitince yeni kisiye niyetlenme usulu daha seri gider boyle ucunu kacirirsiniz

canım daha önce büyük ebcedli ya fettah grubundaydım tamamladım ama çok zor oluyordu okuması haftalık 23. gibi bir sayıydı o yüzden böyle günlük olsun okuyayım diye açtım küçük ebcedli isteyenler az az okumuş olsun diye düşündüm motive olsun benim içinde sıkıntılarıma iyi gelicegini düşünüyorum baska şeylerde okuyorum günlük az az alışkanlık olsun istiyorum tavsiyen çok güzel ama grup işi zor oluyor büyük sorumluluk gerektiyor büyük ebcedli zikirleri çok okuyan olmuyor malesef

Onlar kisi kisi okuyorlar o cok zor benim dedigim safideki gibiydi sayi belli gelen hem kendine hem gruba niyetlenip kac okuyabiliyorsa alip kalan usulu gitmek ti hem kisiler gunluk aliskanlik yapiyor hem liste derdi yok her gelen kalani yaziyor gibi
Sen bilirsin cnm cok oturtamadim mantigini o yuzden yazmistim Allah kabul etsin

sağol canım dediğin mantık güzel okuyan olmaz diye açmadım çok sayı olunca okuyan az oluyor

100 okudum. Rabbim niyetini hayırlısıyla tez vakitte yaşatsın inşaAllah.

KALAN:0

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…