Aile Planlaması .

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Haklısın Mune ama ben aile eğitimiyle de cok alakalı oldugunu düşünüyorum bu durumların. Ben emin olsalar bile evlenmeden birlikte olmamaları gerek düşüncesindeyim. Çünkü ilerinin ne getireceğini bilemeyiz. Kimileri bu düşünceme gericilik diyebilir ama bence böyle.
Ah be kuzum, 42 yaşındayım ergenliğe giriyormuşum 12-13 yaşlarında annemler yanımda konuşmazlardı ergenlik falan, ayıp diyorlardı, yani bende ayıplarla büyümüş biriyim, yıllar sonra 12-19 yaş arası yaşadıklarımın ergenlik olduğunu öğrendim düşün artık ama inan yine de cin gibi kızdım.

Ah be kuzum, 42 yaşındayım ergenliğe giriyormuşum 12-13 yaşlarında annemler yanımda konuşmazlardı ergenlik falan, ayıp diyorlardı, yani bende ayıplarla büyümüş biriyim, yıllar sonra 12-19 yaş arası yaşadıklarımın ergenlik olduğunu öğrendim düşün artık ama inan yine de cin gibi kızdım.
Ben 25 yaşımdayım Munem ama ben de ayıplarla büyüdüm dediğin gibi.. Ama bu durumdan pişman da değilim. Şimdikilerin her şeyi çok çabuk tükettiğini düşünüyorum. Arta kalan pişmanlıklar da cabası. Ne çok sıkmak gerekiyor çocuğu ne de çok serbest bırakmak. Aynı anda doğruları da öğretmek.

Son düzenleme:
X