Aile Planlaması .

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Surtunmeyi yapmadan once bi arastirin be ablasi ne durumlarda hamile kalma riski var diye saf saf sorular sorup insani cinnete getiriyosunuz esofman uzerinden hamile kalinir mi, bu sacma olasiligi dusuncek kadar evhamliysan hic girisme bu islere...

Bunun bilimsel kanıtı falan da varmış diyordu. Demek ki merak edip araştırmış ne bileyim onu yüze sürmek ilk kimin aklına geldiyse artık

Yalandır demiyorum
kendi plasentasini yiyen anneler gördüm
Mesela Tom Cruise de plasenta yemiş

Yalandır demiyorum
kendi plasentasini yiyen anneler gördüm
Mesela Tom Cruise de plasenta yemiş
Valla yalan mı değil mi ben bilmiyorum ama şu kkdan cok şey öğrendiğim kesin. saçına süren varsa yüze hayli hayli yani sürerler plasenta mı

Bunun bilimsel kanıtı falan da varmış diyordu. Demek ki merak edip araştırmış ne bileyim onu yüze sürmek ilk kimin aklına geldiyse artık
Bunlar hep Nip/Tuck izlemekten oluyor

Konuya geyik girmesin en çok geyikten ban skoru yapacağım sayenizde

Konu sahibesi kardeşim,
1-İçerik silmek yasaktır,
2-Göbeğin pıt pıt atsın isterse dangırdasın gebe değilsin, siz ve tüm gençler cinselliği bilmeden ilişki yaşamaya kalkmayın sonra hamile miyim acaba diye kabus görüyorsunuz.
Yok illa bu benim hayatım istediğim gibi cinsellik yaşarım diyorsanızda gebe kalmanın nasıl olduğunu öğrenin ayrıca yaşadıklarınızdan pişman olmayıp arkasında durun.

Ne izlemekten oluyor bilmiyorum mune ama şu kk konuları sayesinde ufkumuz açılıyor

Bence mesajda eksik var, o da "evli ablalarım yardım etsin, onlar deneyimlidir" kısmı.
4 yıldır evliyim, daha sürtünmedim. Kedi miyim yahu ben niye sürtüneyim, paşa paşa sevişiyoruz biz evliler.
Bu pijamadan sürttürenler, amuda kalkıp dokunanlar, tayt giyip birbirimizi pişik ettik sürtünmekten diyenler bence aynı bir grup olmalı ve kendi aralarında bu mistik ve esrarengiz olayları tartışmalılar.

Sorunuza gelince; evet hamile olabilirsiniz. Biz ki "kadın hamama gitmiş ama ondan önce oraya erkek oturmuş, o da onca erkeğin içinde oraya spermlerini yaymış, onlara da bir tas su dökmemiş, spermler de uslu uslu beklemiş orda, sonra kadın gelmiş, üstüne oturmuş, anaaa hamile kalmış" hikayeleriyle büyümüş nesiliz, pijama üstünden sürttürünce niye hamile kalınmasın ki?

Ne izlemekten oluyor bilmiyorum mune ama şu kk konuları sayesinde ufkumuz açılıyor
Gençlere kızıyorum, beni ilgilendirmez ne yaşayacakları ama teknoloji, bilgi çağındayız, eskiden böyle şeyler hatta hatta ergenlik bile konuşulmayan konulardı lakin artık herkesin elinin altında internet var, açsınlar okusunlar, gidip p.... seyretsinler demiyorum, bilgi içerikli konuları okusunlar.

Bilmiyorlar, bilmeden birşeyler yaşıyorlar sonra korku dağları sarıyor, birde lütfen gençler büyüklerinin sözlerine biraz itimatları varsa emin olmadıkça sonrasında pişmanlık yaşayacaklarsa kimseyle birlikte olmasınlar.

Hay sen cok yasa

Haklısın Mune ama ben aile eğitimiyle de cok alakalı oldugunu düşünüyorum bu durumların. Ben emin olsalar bile evlenmeden birlikte olmamaları gerek düşüncesindeyim. Çünkü ilerinin ne getireceğini bilemeyiz. Kimileri bu düşünceme gericilik diyebilir ama bence böyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…