731 Ya Halik 'Ya Bari 'Ya Musavvir 🌟

Listeyi bitirdim.. herkese tek tek okudum.. bu kandil gecesi rabbim kabul eylesin

Önce 21 Estağfirullah / Sonra 1 kere Salavati Serife / Sonra Besmele-i Serife

Ya Halik Ya Allah 731

Yaratan, yoktan var eden, her şeyin varlığını ve varlığı süresince görüp geçireceği bütün halleri, hadiseleri tayin ve tespit eden ve ona göre yaratan demektir.

Ya Bari Ya Allah214

Her şeyi bir asıldan var eden, her şeyi muhtaç olduğu aza, tabiat ve surette en mükemmel ve en uygun şekilde yaratan, yokluktan varlığa çıkaran, yarattıklarını birbirinden çeşitli şekillerde ayırt eden demektir.

♦ Ya Musavvir Ya Allah♦336

Tasvir eden her şeye ayrı bir biçim ve özellik veren, yaratmış olduğu varlıklara suret vererek birbirinden ayrı bir biçimde yaratan odur, anlamlarına gelir.

Rabbim tüm sıkıntılarımızı gidersin ismi serifi hürmetine insallah..

Yeni Dua Listemiz

1. A Ametistt Ayşe
2. Aselhannn Tugba
3. Oriana Mervenur
4. _Lila betul
5. merve
6. moonandstar Hilal
7. KurkmantoluS Şerife
8. Masalim01 Busra
9. Calypso95 Duygu
10. S Sabr-Sukur-Dua Neslihan
11. _Citlembik_ Şule
12. H M Hatice
13. @Duamkabulolsun Bedriye
14. kunfeyekun__ Kadriye
15. agustos72

Suremiz 1 gundür

Önce 21 Estağfirullah / Sonra 1 kere Salavati Serife / Sonra Besmele-i Serife

Ya Halik Ya Allah 731

Yaratan, yoktan var eden, her şeyin varlığını ve varlığı süresince görüp geçireceği bütün halleri, hadiseleri tayin ve tespit eden ve ona göre yaratan demektir.

Ya Bari Ya Allah214

Her şeyi bir asıldan var eden, her şeyi muhtaç olduğu aza, tabiat ve surette en mükemmel ve en uygun şekilde yaratan, yokluktan varlığa çıkaran, yarattıklarını birbirinden çeşitli şekillerde ayırt eden demektir.

♦ Ya Musavvir Ya Allah♦336

Tasvir eden her şeye ayrı bir biçim ve özellik veren, yaratmış olduğu varlıklara suret vererek birbirinden ayrı bir biçimde yaratan odur, anlamlarına gelir.

Rabbim tüm sıkıntılarımızı gidersin ismi serifi hürmetine insallah..

Yeni Dua Listemiz

1. A Ametistt Ayşe
2. Aselhannn Tugba
3. Oriana Mervenur
4. _Lila betul
5. merve
6. moonandstar Hilal
7. KurkmantoluS Şerife
8. Masalim01 Busra
9. Calypso95 Duygu
10. S Sabr-Sukur-Dua Neslihan
11. _Citlembik_ Şule
12. H M Hatice
13. @Duamkabulolsun Bedriye
14. kunfeyekun__ Kadriye
15. agustos72

Suremiz 1 gundür

Tuğba için okudum Allah kabul etsin inşallah

Reactions: H M
Tuğba arkadışıma okudum H M

Reactions: H M
H M canım hakkınızı helal edin bana hiç bildirim gelmedi bu sayfadan. 1. Ve 2. Arkadaşa bugün okuyorum ben allah kabul etsin

Bende okudum insallah Rabbim isimleri ile tecelli etsin insallah skntilarina.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…