72000 fatiha (aybikeye destekkkkkk topiği)

canım 50 tane daha okudum....sınavım iyi geçti......duaların için teşekkür ederim......

merhabalar , tesadufen gordum konunuzu , 100 adet ben de bagıslarım bugun size inşallah, yazabilirsiniz , çektikçe gönderirim mutlaka..Allah hayırlısıyla evlatlarınıza kavustursun ..

tşkler canım.ekliyorum listeme.Rbbim seninde ne duan varsa kabul etsin inş

ferti saol canım.sen naptın tedavin ne durumda? ben başladım tekrar aşılama için bakalım yumurta takibine gidicem

Duaları arttıralım o zaman. Yumurtaların güzel güzel gelişir bebeğe dönüşür inşallah:))
Ben bu ay akışına bıraktım. Önümüzdeki periyodumda tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyoruz. Keşke bu ay olsa da o tedavilere hiç girmesem korkuyorum biraz...

amin inşş canım.rabbim ol dese oluverir.yapacak bişeyimiz yok elimizden geleni yapalım gerisi rabbime kalımış.inş kendiliğinden gelir bu ay bebişin tedaviye gerek bile kalma.Rabbim yüzümüzü güldürsün inş

canım 100 tane daha okudum.....Rabbim yeni yılda hepinize bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.... AMİN.....

kızlar yarın sizden çok dua istiyorum aşılamam var.Rabbim yardımcım olsun inş

hayırlısı olsun canım.....100 tane daha okudum.....dualarımız seninle.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…