72000 fatiha (aybikeye destekkkkkk topiği)

kızlar Mevlit Kandiline kadar hatim yapalım diyorum
20 cüz okuduk
10 tane cüz kaldı
kandil 13 ocak bir ay kadar var
isterseniz bir cüz alın, kandilde Peygamberimizin sav ruhuna hediye ederiz
hem de hatim sevabı alırız
hem de dualarımızın daha makbul olmasını umarız inşallah
hatim topiğine bakabilirsiniz

Sevgili Aybike senin icin 110 tane okudum Rabbim kabul eder insallah hayirli zamanda melegini kucagina alirsin insallah kardesim Amin

canım 100 tane daha okudum.......cumartesi sınavım olduğu için ders çalışıyorum...sınavda başarılı olmam için dua edermisin...şimdiden Allah razı olsun....

canım 100 tane daha okudum.......cumartesi sınavım olduğu için ders çalışıyorum...sınavda başarılı olmam için dua edermisin...şimdiden Allah razı olsun....

tmm canım inş edicem özellikle namazlarımdan sonraa.rabbim kabul etsin dualarımızı

evet canım bende tedavi oluyorum.başarısız bir aşılama tecrübem var.iğne tedavisi oluyorum ben kaliteli bi yumurta elde edilirse aşılama tekrar düşünüyorum.reglimi bekliyorum tekrar tedavi için.senin sıkıntı ne yumurtalarla alakalımı

Canım 21 tane okudum. Rabbim en kısa zamanda sağlıkla huzurla muradına kaustursun seni inşaAllah

Benim yumurtalıklarım polikistik. Düzenli yumutlayamıyorum, bazen kiste dönüşüyor
Senin tedavin inşallah kısa sürede sonuçlanır ve bebeğine bir an önce kavuşursun canım. Tedavilerle ve dualarla bu iş olacak inşallah.
Bu aralar senin için okuyamadım. En kısa sürede okumaya çalişacağim ama dualarımdasın:))

anladım canım.benim yumurtalıklarda yavaş çalışıyor.bakalım dualarımızı etmeye çalışıyoruz.rabbim bizlerede nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…