72000 fatiha (aybikeye destekkkkkk topiği)

Bende şimdi 40 tane okudum okudukcada haber veririm arkadasım umarım dualarımız kabul olur bı an once hersey gönlüne göre olur :KK16:

hanımlar daha önce de yazmıştım tekrarlamak istiyorum
mevlit kandiline hatim yapmak istiyoruz topluca
herkes kendi niyetine göre okuyor
hatim topiğine destek bekliyoruz :)

topik adı: ramazan hatmine var mısınız

Canim lutfen kusuruma bakma kac hafta önce senin konuyu görup dua edecegim diye niyet etmistim, sanada okuyacagimi söylemistim fakat maleeseef son zamanlarda o kadar cok yogunum ki vakit bulamiyorum.

Daha önce 41 defa okumustum

Simdi 100 tane okudum.

Emeralda +100

ALLAH duani kabul etsin, HAYIRLISIYLA evlat ve ya evlatlar nasip etsin esinle sana.AMIN!

Bide birsey söylicem INSALLAH dualar bitince azda olsa sadaka ver.

50 tane okudum canım...

Allah tez zamanda sana ve tüm anne olmak isteyenlere hayırlı ve bol rızıklı evlatlar nasip etsin inşallah.Amin...

Okumaya devam edeceğim....

Aybike hayirli olsun arkadasim 50 tane okudum Rabbim melegini saglikla kucagina almayi nasip etsin

Canim lutfen kusuruma bakma kac hafta önce senin konuyu görup dua edecegim diye niyet etmistim, sanada okuyacagimi söylemistim fakat maleeseef son zamanlarda o kadar cok yogunum ki vakit bulamiyorum.

Daha önce 41 defa okumustum

Simdi 100 tane okudum.

Emeralda +100

ALLAH duani kabul etsin, HAYIRLISIYLA evlat ve ya evlatlar nasip etsin esinle sana.AMIN!

Bide birsey söylicem INSALLAH dualar bitince azda olsa sadaka ver.

tşk edrim canlarım dillerinize sağlık.

50 tane okudum canım...

Allah tez zamanda sana ve tüm anne olmak isteyenlere hayırlı ve bol rızıklı evlatlar nasip etsin inşallah.Amin...

Okumaya devam edeceğim....

canım çok teşekkür ederim.sayfama enson dün akşam dokuz gibi baktım.seni yazın 2 gibi gelmiş.kandil dolayısıyla dün akşam bitirmeye çalıştık.yeni gördüm.dillerine sağlık canım.senin 50 fatihayı toplu dua yapılan sayfaya hediye edelim kabul edersen:26:

Son düzenleme:
ve kızlar elhamdüllilah dün gece itibariyle fatihaları bitirmiş bulunuyoruz.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X