70.700 YA VARİS DİLEKLERİMİZ İÇİN🌸

Kızlar çarşamba akşam tesadufen hiç şikayetim yokken hastaneye gittim sanki birşey beni çekti 2 hastanede doktor sorunu yaşadım biri niye geldin bu saatte dedi biri bebeği keseyi göremedi halbuki ben kalp atışına kadar duymuştum daha sonra baska hastaneye gittim doktor sadece doğum alıyormuş ordan başka yer derken ordada doktor yokmuş ve ben 5 hastaneye gidişimde ancak doğru düzgün muayene olup bebeğin kalbinin durduğunu öğrendim tüm dünya başıma yıkıldı ordan devlet Hastanesi'ne gittim ve hemen yatısım yapıldı ve sabah kürtaj yapıldı dün çıktım hastaneden zaten hastaneye yatar yatmaz burda grupta olduğum kişilere msj atıp bidirim yaptım kimsenin hakkına girmek istemem burda sıra bana gelmediği için de listeden çıkabileceğimide söyledim çünkü kul hakkı var dua gruplarıma bugün başladım burda da genelde girdiğimde 4-5 bin almaya çalışıyorum okuyamadigim arkadaşlar hakkınızı helal edin

Çok geçmiş olsun canim senin durumunu söyledi burdaki arkadaş Allah sabır versin çok geçmiş olsun tekrardan

Çok geçmiş olsun..Şifalar diliyorum

Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm çok. Rabbim tekrar yasatmasin. En kisa zamanda saglikla kucağına alabilecegin bir evlat nasip etsin İnşaAllah
O okudu bu okumadi hesabi yapmadan herkes Allah rızası için okusa. Kul bilmesin Allah bilsede olur dese. Ne olur sanki zor değil ki. Okumak da nasip okunmakta. Bu okuduklarımız gün gelir önümüze çıkar ne.olacak zor.değil ki. Listede olayım olmayayim okumaya devam ederim bende sıram gecsede ne olacak bir esma söylüyorum Rabbim nasip ediyor. Etmese söyleyemem ki nasip ettiğine şükür.

Geçmiş olsun Allah şifalar versin canım Allah tez zamanda bu kaybını unutursun yeni müjdeler versin bu arada bile hak hukuk düşünmüşsün güzel kalbine umutlar versin mevlam

Çok geçmiş olsun canım.rabbim tez vakitte kucağını doldursun ins

Canım cok üzüldüm yaa cok geçmiş olsun inşallah geçer bu günler yine hamile kalırsın bu defa sağlıklı olarak kucağına alırsın

Selamünaleyküm kızlar benim için fark etmez konu sahibi belirlesin

NAVLEE sıradaki sendin canim niyetini bilmediğim için gönlüne versin Allah diyerek okudum Allah hepimizin içini biliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…