70.700 YA VARİS DİLEKLERİMİZ İÇİN🌸

Kızlarr yaaa ben de bu durumdan muzdaribim hem girmeyi unutuyorum hem de konuyu takip ettiğim halde bana bildirim gelmiyor şaka gibi şimdi Etiketleyince geldi

kaç kişiye okumamışım bilmiyorum ama kasıtlı değildir okumadığım kişileri söylerseniz borcumu ödeyeyim

Kızlar Şimdi hakkımdaki yorumları okudum da bir süredir mazeretliydim Çok çok ağrım vardı resmen gözümü açamadım Evde de problemlerim vardı aslında bildirim gelmese bile normalde kontrol ederdim ama problemler üstüste gelince konuyu kontrol etmek aklıma bile gelmemiş Hepinizden Allah razı olsun hiç fark etmez beni saymayadabilirsiniz bana okumayadabilirsiniz ben kasıtlı yapmadım Okuduklarıma da karşılıklı bana da okunsun diye değil Allah rızası için okudum yine sizler için Allah rızası için namazlarımdan sonra okurum Önemli olan duayı karşılıksız yapmak beni es geçin

Canım yok teşekkür ederim beni dahil etmeyin ama sizin için sakıncası yoksa arada konuya girer sizler için okurum. Allah rızası için olan duada bu tarz hesaplar olmaz hesap kitap yapan insanların bana okumamasını daha çok tercih ederim

Benim gönlüm sıra atlamamaktan yana ama çoğunluk ne derse uyarım, yine de hakka girmeyelim derim.
Yanlış anlasilmak istemem ama bildirim gelsin yada gelmesin ben hergun girip bakıyorum sonuçta hayırlı bir işe bismillah dedim ben okumayip arkadaşlarım fazla okuyacak ise asla içim rahat etmez sayfaya girmesemde katılmış olduğum sorumlu olduğum bir dua grubu ve yine sizleri tanimasamda sizlere karşı da bir sorumlulugum var herkesin bu şekilde görmesini rica ediyorum okuyamayan varsa Unutan varsa dua dediğimiz şey zaten zorla değil içten gelmeli . Herkesin bu şekilde özen gostermesini rica ediyorum konuya çünkü sırada bekleyen arkadaşın belki büyük bie derdi var ve sıra bir an önce kendisine gelsin ister bunu bilemeyiz. Çoğunluk nasıl diyorsa ben uyucam ama lütfen herkes gerekli özeni göstersin okuyalım diyorsanız okuyalım Allah rızası için oluyorum sonuçta inşallah kabul olur herkesin duası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…