70.700 YA VARİS DİLEKLERİMİZ İÇİN🌸

Canım yok teşekkür ederim beni dahil etmeyin ama sizin için sakıncası yoksa arada konuya girer sizler için okurum. Allah rızası için olan duada bu tarz hesaplar olmaz hesap kitap yapan insanların bana okumamasını daha çok tercih ederim
Yapılan şey hesap kitap değil bu şekilde düşünmeyin bir toluluga üye oluyorsanız o gruba karşı otomatik olarak sorumluluğunuz olur kimse kimseyi tanimoyor şahsınıza alonmayon konuyu

Yapılan şey hesap kitap değil bu şekilde düşünmeyin bir toluluga üye oluyorsanız o gruba karşı otomatik olarak sorumluluğunuz olur kimse kimseyi tanimoyor şahsınıza alonmayon konuyu
Şahsen ben sıra bana gelse bile Bana kim okumuş kim okumamış diye tek tek kontrol etmem okuduysa ben de ona okuyayım diye. hesap kitaptan bunu bahsediyorum Yoksa sorumluluk konusunda haklısınız Allah gönlünüze göre versin konuyu dağıtmayalım

Şahsen ben sıra bana gelse bile Bana kim okumuş kim okumamış diye tek tek kontrol etmem okuduysa ben de ona okuyayım diye. hesap kitaptan bunu bahsediyorum Yoksa sorumluluk konusunda haklısınız Allah gönlünüze göre versin konuyu dağıtmayalım
Bencede sıra da dua okumuş ve dua bekleyen arkadaşlarımız var. Sizin düşünceniz ayrı benimki ayrı aynı noktads buluşmak zorunda değiliz. Allah gönlünuze göre versin herşeyi Allah'a emanet olun

hesap kitap olarak değil yanlış anlasılmasın ilk sayfadaki listeyle değişmiş eklenenler çıkanlar olmuş aslında kaç gündür konu sahibi etiketleme yapıyor belki de hiç giremiyorsunuz bunu maalesef bilemiyoruz bizlerde kimse kimseyi tanımıyor.. Rabbimin rızası için okuyoruz kimin duası küme geçer bilemeyiz. ben gelirse öyle devam ederiz demiştim. Duanız niyetiniz neyse başlayalım inşAllah :KK66:

500 👉🏻 Kalan 59.500
Kızlar, siz çevrenize dağıtıyor musunuz? Bana okunurken mesela annemle teyzem de okumuştu benim için.

Kızlar okuyama devam edicem ama ekranda bir problem var sanırım seffef şekilde yazdığım kısım kapanoyor sebebini bilen var
Genel olarak sayfadan yazamıyorum uygulamayı indirdim şimdi neden öyle oldu anlamadım msj yazdığım yerde şeffaf bir ekran yazi yazmama izin vermoyor giremezsem siteye okumaya devam ediyorum bilginiz olsun

X