70.000 ya Nur

En-Nûr (c.c.) esmasının manası : Bütün alemleri nuru ile nurlandıran, istediği gönüllere nur yağdıran, bütün varlıklara akıl, iz’an (itaat, dinleme, yürek keskinliği, inanç, anlayış, kavrayış), idrak (anlayış, akıl erdirme, yetişme, erişme, olgunlaşma, çağını bulma) veren, gönüllere hidayet (yol gösterme, doğru yola girme) ışığını yakan demektir. Açığa çıkaran;idrak ettiren;kendisiyle irşad olunan
Fazilet ve faydaları :
Ya Nûr celle celâlühû ” zikrine devam edenin imanı kuvvetlenir, yüzü nurlanır, herkes tarafından sevilir.
* gönlü ilahi nurla dolar.
* ya Nûr okuyanın zihni açılır, hafızası kuvvetlenir.
* Hastaya hasta şifa bulup iyileşir.
* Ya Nûr ismini hergün zikredenin kalbini iman nuru ve hikmet kaplar. Kalbinden taşan nur yüzündede görülür. Kalpleri ve bedenleri nurlanır. Doğru yolu bulur.
* Her gün okumaya devam eden kimseler, anlamsız üzüntü ve kuruntulardan, boş sıkıntı ve kederlerden kurtulurlar, mutlu ve huzurlu olurlar.
* Sürekli okuyanlar yüzlerindeki pozitif enerjinin hasıl ettiği huzurla halk arasında çok sevilen, sayılan ve arana birer kişi haline gelirler.
* Herkes tarafından sevilip sayılmak ve anlamsız gem ve kederden kurtulmak için bu esmanın zikrine devam etmek yeterlidir.
* Nedeni bilinmeyen bir hastalığa sahip olan kimse yemek esnasında her lokmayı yerken Ya Nur esmasını zikrederse, eceli gelmemişse şifaya kavuşur.
* Allah nurla doldurur. Her mecliste sözü geçer. Herkes tarafından hürmet ve sevgi ile karşılanır ve sevilir. Her işin doğrusunu ve hayırlısını görür. Fikirlerinde daima isabet olur.
* Her şeyin hakikatini bütün ayrıntılarıyla görmeye başlar. Cinler alemini apaçık görür.
* Çok kısa zamanda müşküllerini rüyasında görüp halletmeye başlar. Olacak hadiseleri apaçık görür
Kalan 70.000
Yaa ben okurumda severim tespih cekmeyi ama bu cinler alemi dedi ben vazgectim acikcasi ben korkarim bacilar yaa boyle seylerden yoksa baya guzelmis anlami

Yaa ben okurumda severim tespih cekmeyi ama bu cinler alemi dedi ben vazgectim acikcasi ben korkarim bacilar yaa boyle seylerden yoksa baya guzelmis anlami
Canım benim biz milyon tane çektik cin peri görmedik :ruh: Allah Kur-an'ı Kerim'de'' bol bol beni anın'' diyor. 'Beni anın sizi cinlere çarptırayım' mı diyor tövbe hâşâ :KK70::KK70:öyle diyenlerin derdi başka😉

Canım benim biz milyon tane çektik cin peri görmedik :ruh: Allah Kur-an'ı Kerim'de'' bol bol beni anın'' diyor. 'Beni anın sizi cinlere çarptırayım' mı diyor tövbe hâşâ :KK70::KK70:öyle diyenlerin derdi başka😉
Öyle mi diyorsun 😂 eee ozman cekerim bende yaa ben sevmem milletin islerine karismaya yani cinlere falan bna dokunmayin 40 yil yasayan diyenlerdenim😀 ama saol bni rahatlattin ve bn nur dmeyi cok severim ve cekerim de ozman

Öyle mi diyorsun 😂 eee ozman cekerim bende yaa ben sevmem milletin islerine karismaya yani cinlere falan bna dokunmayin 40 yil yasayan diyenlerdenim😀 ama saol bni rahatlattin ve bn nur dmeyi cok severim ve cekerim de ozman
Sen oku okuyabildiğin kadar Allah 2 ayaklı 5 harfli şeytanlardan bile koruyor göreceksin :KK66:

X