70.000 ya Bedi 🌺🌺

Bende alacaktım ancak bitmiş yinede okuyabildigim kadar okucam Allah kabul etsin inşallah
Kısmet canım
Rabbim hepimizin dileğini kabul etsin canlar okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun
Amin ferdam
Şimdi almaya geldimmm kezboşummm yetişemedim kusura bakma çok katılamadımm garip bir yoğunluğum vardı çiçeğimm bir sonrakine açığımı kapatacam sözz
Ah seni kaçak hadi bu defalık affediyorum kıyamadım sana TM öyle olsun kuzum
Tekrar devam edecek miyiz? M Morlale8
İsterseniz devam ederiz tabi farklı niyetlerle

1000 aldım
Kalan : 66.000

3000 de ben alıyorum
Kalan 64.000

Canım ben de katılmak isterim ama nasıl niyet edeceğimizi anlamadım. Sayı alıp okuyup kendi niyetimize mi diyeceğiz? Niyetimizi nasıl yapacağımızı anlamadım

Canım ben de katılmak isterim ama nasıl niyet edeceğimizi anlamadım. Sayı alıp okuyup kendi niyetimize mi diyeceğiz? Niyetimizi nasıl yapacağımızı anlamadım
Canım isteyen istediği kadar okuyor 70 binden başlıyoruz sayıdan düşe düşe sifirliyoruz

70 bin bitiyor yeniden başlıyoruz

Siz 70 bin tamamlayacaksaniz niyet edin okuduklarını yazın ve toplam 70 bin hatmi yapmış olursunuz

ben okuduklarımı ALLAH rızası için niyetleniyorum ve okuduğum sayıları not almıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…