7 yıllık evliliğime dün son noktayı koydum the end!!

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
45
bir çok kere satır başı yaptığım yeniden yeniden yazmaya çalıştığım evliliğime malesef dün son noktaı koydum ve defteri kapadım bir daha açılmamak üzere çok inişli çıkışlı ve oldukça yıpratıcı bir yolculuktu benim için ve allah bağışlasın dünyalar tatlısı ikide evlat sahibi oldum ama ne yazıkki onların sevgisi bile bu evliliği sürdürmem için kuvvet vermeye yetmedi rabbimden hayırlısını diliyorum bundan sonra hayatın benim için daha güzel şeyler getirmesini diliyorum ve nacizane bunu sizlerle paylaşıp bir nebzede olsa rahatlamak ve yalnız olmadığımı hissetmek istedim şimdiden herkeze desteği için teşekkür ederim.....

sorun neydı ozetlermısın bılmeyenler ıcın?bu arada hakkında hayırlısı olsun Allah sızı evlatlarınıza bagıslasınn

Canım ne diyceğmi bilemiyorum elbetteki çektiklerini yaşadıklarını en iyi sen bilirsin sadece hakkında hayırlısın diliyorum umarım bundan sonraki hayatında her şey daha güzel olur.

canım sorunların ne olduğunu bilmiyorum ama 2 yavruna rağmen son noktayı koydum,defterimi kapadım dediğine göre sabır taşin çatlamış.
Allah sana ,evlatlarına çokk güzel günler,sağlıklı ömürler,bereketli seneler versin.
umarım ayrılmanız çocukların babalarıyla olan ilişkisini etkilemeyecektir.
umarım ekonomik olarak yavrularına ayrıldığın eşinle beraber kol kanat gerebileceksindir.
Ve umarım maneviyatınla eskisinden de güçlü bir şekilde azimle yola devam edebileceksindir.

kolay değildir tabi şu an ama zaman en iyi çare herşeye ve belkide böylesi daha hayırlıdır. biz yetişkinler daha güçlüyüzüdr ama anladığım kadarıyla iki yavrunun yaşları daha çok küçük. şu anda bence en önemli olan şey onların bunu en hafif şekilde ,derin yaralar almadan atlatması .şu an için anlayamayacakları değişimler yaşayacaklar, ebeveyn olarak sen ve eşin umarım bu konuda çocuklara öncelik verrsiniz.

hakkında herşeyin hayırlısı olsun ve hayatında herşeyin yoluna girmesini, bundan sonra mutlu olmanı dilerim canım.

kolay degil tabi bitti demek noktayi koymak....
ama eger olmuyorsa birbirine aci veriyorsa ciftler o zaman evlilik degil iskenceye dönüsüyor...
cocuklarda haliyle mutsuz bir ev ortaminda cok etkileniyorlar....
allah yardimcin olsun canim...
dilerim bundan sonra hersey istedigin gibi olur...

herseyin hayrılısını dilerim.seninde yaşadıkların senı bu noktaya getirmiştir.yoksa iki tane çoçuğum var diyorsun kımse durup durup böyle bir karar vermez.Rabbim yanında ve yardıncın olsun.güzel günler yaşaman dileğiyle arkadaşım........

Gözün aydın arkadaşım.ŞenizKurtuldun işte sonunda.Sadece çocukların için üzülüyorum.Senin için gayet mutluyum.

hayatta herşeyin hayırlısı..
çok çok güzel bir gelecek ve yaşanacak günler diliyorum:teselli:

simdiye kadar mutlaka cok yipranmis ve üzülmüssündür onun icin bundan sonraki hayatinda sana ve cocuklarina güzel ve mutlu günler diliyorum...

Herseyin hayirlisi degilmi yani ?

cnm ne güzel anlatmışsın evliliğnle ilgili gayretini.sen elinden geleni yapmışsın.yürümediyse demek eşin yaşanılacak biri değil.hakkında hayırlısı olsun inşallah.yavruların en az zararla atlatır inşallah bu durumu.onlardan daha önemli bişey de yok şu yalan dünyada.bunlar yaşadığın son üzüntüler olsun.sonrasında hep mutlu ol inşallah.:teselli:

zaten hep çocuklar için savaş verilmez mi? çocuklar için sabır çekilmez mi?
hakkında hayırlısı olsun arkadaşım....inş. çok mutlu olursun...
a.s.

canım, uzun zamandır goremiyordum seni KKda
böyle bir haberle donmuş olmana uzuldum ama Rabbim hakkında hayırlısını yaşatsın inşallah sana ve yavrularına...
guclu bi kadınsın sen...
aşarsın bunları hiç şüphem yok Şeniz
Allah yar ve yardımcın olsun...

canım arkadasım seni tanımak düzce bulusmasına nasip olmustu o gülen gözlerinin altında huzun mu saklıyordun Allah ım hakkında hayırlısını nasip etsin hersey gönlünce olsuna.s.

Madem arkana baktığında keşke bunuda deneseydim diyeceğin birşey bırakmamışsın, deneyip gayret göstermişsin... Sen elinden geleni yapmışsın. bundan sonra çok mutlu olmanı dilerim.

Böyle durumlarda ne denir bilmiyorum ama gelecek günler senin için ve çocukların için çok aydınlık olması dileğiyle

herşey gönlünce olsun canım. hayat sana ummadığın kadar güzellikler getirsin. sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…