7 yıllık evliliğime dün son noktayı koydum the end!!

hepinize desteğinizden güzel dilek ve dualarınızdan ötürü tşk ederim evet çok yıpratıcı bir dönemdi benim için ve bitti zamanında sizlerle değişik topiçlerde değişik konu başlıklarıyla paylaştım ve böylelikle stres atmışta oldum ama artık öyle bir bıçak kemiğe dayandı ki dur demenin zamanı geldi dedim bazı arkadaşlar problem neydi diye sormuşlar çok özür diliyerek artık arkama dönüp bakmama kararı aldığımdan ve yaşadıklarımı anlattıkça aynı üzüntüleri tekrar tekrar yaşadığımdan ve bu saatten sonra bir geri dönüş olma olasılığı olmadığından anlatmıyorum tekrar özür diliyorum

sızı bulusma resımlerınden tanıyorum ınaın cok uzuldumm .. mevlam hakkınından hayırlısını versın ınsallah evlılıgınızden gormedıgınız mutlulugu mevlam yavrularınızdan gostersın ınsallaha.s.

Allah yardimcin olsun hayirlisi olsun Insallah, gozun aydin diyelim insallah guzel gunler seni ve iki evladini beklesin, cunku mutsuz he saygi sevgi olmayan cocuklar buyurken hic iyi olmaz cocuklarin psikolojisi biliyorum gordum kac defa cok zor belki ama bi karar vermissin ve elinden geldigi kadar kilcaksin o karari, cocuklarina dikkat et kendine de optum

Hayatta kimse boşanacağım die evlenmez.helede bi anne kolay kolay evliliğini bozmaz.eminim çok haklı sebepleriniz vardır.hayatta herşey gönlünüzce olsun.yalnız diilsiniz.allh çocuklarınızı bağışlasın.kçb sevgiyle kalın..

Yaşasın kadınlar kulübü:)

bazen üzüntü duyduğumuz sonlar belkide yepyeni,
tertemiz sayfalara açtığımız kapaklardır....
hakkında hayırlısı olsın..mutlu olman dileğiyle..

ayy ayrılık duyunca çokk üzülüyorum ama eğer bi neden olmasa sen ayrılmazdın..çünkü bayanlar erkekler giibii değill..umarım hakkında hayırlısı olurr..inş.bundan sonra daha da mutlu olursun..

Umarım ardına baktığında - savrulmamak adına yapacaklarım vardı demeyeceğin bir karardır.
Yürütebilmek adına yapacaklar tükendiğinde - ayrılık en doğru karar ve batan güneşin yeniden
doğması için bir fırsattır. O güneş bir süre bulutların arasında kalsa da - bir gün o bulutlar dağılacak ve
güneş tüm enerjisiyle seni ısıtacaktır. İnşaallah yeni yolun hayallerinden daha güzel olur.
Allah yardımcın olsun.a.s.

insanlar mutlu olmak için evlenir mutlu olmak için boşanır
eğer mutlu değildiysen boşanman çok hayırlı olmuş
hemcinsin olarak seni kutluyorum

canım,,kardeşim..seni az çok tanıdığım için söylüyorm..sen mutluğu fazlasıyla hakeden birisin..,,,,,bundan sonra kimse seni üzmesin inşalh..

içinde küçükde olsa sevgi kırıntısı kalmışsa,üzülürüm.üzülürüm çünkü acı çekmeni istemediğimden.ama kalmamışsa en iyisini yapmışsın canım.seni buluşma fotolarından tanıyorum.çok gençsin.inşallah en kısa zamanda tüm zorlukları yeneceksin.herşeyin hayırlısı olsun.iki çocuğunla sana hayatta huzur ve sağlık sizlerin olsun,şansın bol olsun canım.Şeniz

Rabbim bundan sonraki yaşantınızda yardımcı olsun,
bütün güzellikler mutluluklarla inşallahhh:Saruboceq:

Geçmiş olsun benneyaptımki Anladığım kadarıyla yorucu ve üzücü bir evlilikmiş belkide bitmesi en iyisiydi... Bundan sonraki hayatında hakkında hayırlısı olur inşallah :Saruboceq:

Allahım bu sonu senin için en güzel hayırlara vesile etsin canım hayırlı güzel başlangıçlar olsun inşallah......

gözünaydın arkadaşım allah yardımcın olsun ,bundan sonraki hayatında iyilerle karşılaştırsın seni,çocuklarına ve sana sağlıklı uzun bi ömür dilerim cnm,hayırlısı buymuş ki böyle olmuş diyelim,herşey gönlüne göre olsun arkadaşım...

Allah yardımcın olsun arkadasım..
yolun acık olsun senin gibi olup da yapamayan öyle cok insan varki...
söyleyecek söz bulamıyorum
Tıkandım (

herşeyin hayırlısı olsun canım....... inceldiği yerden kopmuş.yalnız değilsin bizler varız.

beyazcım sana daha öncede yazmıştım sanırm bu sözü.. ama çok güzel olduğunu düşünüyorum:
""Yaşamda en önemli şey kazançlarımızı kullanmak değildir.Bunu herkes yapar.Asıl önemli olan kayıplarımızdan kazanç sağlamamızdır.Bu zeka gerektirir.Akıllılarla aptallar arasındaki fark budur." bence sen tanıdığım en akıllı kadınlardansın.ve bence kaybeden değil tam tersine kazanansın .öpüyorum seni.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…