7 yıllık evliliğime dün son noktayı koydum the end!!

arkadaşım hakkında hayırlısı olsun inan bu karaı vermenin ne kadar zor olduğunu çoook iii anlayabiliyorum çünkü bende 5 yıllık evliliğimi 1.5 yaşında bir çocukla bitiriyorum şu an
aklın şu an bile çok karışıktır ama çekilen sıkıntılar bu şekilde bitecekse bunu yapmak en doğal hakkın
ben şu aralar hep şunu diyorum '' en kötü karar bile kararsızlıktan daha iyidir''
bu senin için de geçerli umarım bundan sonraki hayatın bugüne kadar yaşadığından çok daha iyi huzurlu ve mutlu olur :)

Canım arkadaşım;
Bunu duyduğuma gerçekten sevindim. Seni tanıdığım kadarıyla doğru olanı yaptın.
Çocukların içinde bir orta yol zaten bulmuştunuz. Dilerim bundan sonra mutlu ve
huzurlu olursun doğru olan sendin eşinin yaptıklarına belki fazla bile sabrettin
ama en azından vicdanın rahat artık aklında acabaların yoktur. Çünkü evliliğin
adına yapılabilecek herşeyi yaptığını düşünüyorum. Allah yardımcın olsun.
Hakkında hayırlıs olsun.........
:1hug:

Herşeyde bi hayır vardır...
Bundan sonra umarım mutlu olursun her bitiş yeni başlangıçlar demektir..
Mutluluklara.s.

Canım hayat senin hayatın ve anladığım kadarıyla sen en iyi kararı vermişsin kendin ve çocukların için belkide bende 7 yıllık evliyim ve çocugum yok bende evliliğimi belli nedenler yüzünden bitirme kararı almıştım ama eşim ve benim hakettigimiz son bir şans vardı onu birbirimize tanıdık biz birbirimizi seviyoruz o yüzden devam etmeye karar verdik en azından son denemeyi yapalım dedik ben şuna inanırım insanın belli bi kıvamı var o kıvama gelince hiçbişi durduramaz.sanırım sabrın bittigi noktadır .sana gelecek günlerinde çocuklarınla birlikte çok güzel bir yaşam diliyorum herşey gönlünce olsun eminim sen çok fedakar bir insanın ben bunu sezdim mutluluklara.s.

Küçük mutluluklar-
Küçük derelerdir büyük nehirleri oluşturan
Küçük mutluluklar, küçük, küçücük derelerdir
Büyük nehri ararken üzerinden atladığın
Arkana dönüp de bakmadığın
Küçük mutluluklar;
Çıtır çıtır Kızılay simitidir, çayın yanında
Aniden radyoda karşına çıkan şarkı
Kar yağınca tatil olan okul
Başarılı bir rejimin birinci günü
Sokakta sevebildiğin kedi
Yürüyen güvercinin kafası
Tenekedeki fesleğen
Kurumuş çamaşırlar, bir kış ikindisi
Geri gelen elektrik
Hamdi'nin hikayeleri
Annenin yemeği
Tamir ettiğin alet
Yeşil t-shirtün, yatarken giydiğin
Bir dostun başarısı, neler çektiğini bildiğin
Elini sımsıkı tutan minik el
Dudağında ıslık yürüdüğün yol
Birden çıktığın yolculuk
Sana açılan kapılar
Sana kapıyı açanlar
Hoş gelenler
Hoş buldukların
Yalnız kalabilmek - dilediğinde
Kavuşabilmek - özlediğinde
*
*
*
*
(Gerisini ve milyonlarca satırı boş bırakıyorum kendi küçük
mutluluklarını yazman bundan da küçücük bir mutluluk duyman dileğiyle)

canım inşaallah bundan sonraki hayatın huzur ve mutlulukla dolsun:Saruboceq:

Son düzenleme:
iyiki varsınız bukadar büyük bir desteği beklemiyordum açıkçası bana yalnız olmadığımı hissettirdiniz kendimi daha güçlü ve ayakları üzerinde durubilecek olarak hissediyorum artık kendimi buda sizlerin verdiği destek sayesinde hepinize çok tşk ederim öpüyorum hepinizi

sizi tanımıyorum sorunlarınızı bilmiyorum ama benimde sorunlarım var boşanamıyorum ne güzel sizi yıpratan şeylerden kurtulmuşsunuz keşke bende yapabilseydim herşeyin hayırlısı sizinle olsun umarım hayt sizin istediginiz gibi olur

Canım sanırım böyle daha mutlu olacaksın..Mutlu oldukça daha sağlıklı,daha gayretli,çocuklarına daha faydalı en önemlisi hayata karşı daha güçlü olacaksın...Herşey gönlünce olsun,hergeçen gün daha mutlu ol...

canım yasadıklarını ve esının yasattıklarını unutmaya calıs,ve hıc bır zaman arkana bakma...ama esınle bagınıda koparma,cunku ıkı tane yavrun var,onlarda bu durumdan etkılenmesın,yerı geldgı zaman beraber cocuklarınızla ılgılı konular ıcın gorusun.aksı taktırde olursa cocuklarınız cok etkılenecektır bu durumdan..ınallah bundan sonrakı hayatında mutlu olursun canım.

X