7. Yarışma Duyurusu : ''En Güzel Göz Makyajı'' Foto Yarışması

Ayy Sule bende isderdim katilmak söylemesi ayip gözlerim cokk güzeldirde.
Ama disimden ameliyat oldum yüzüm sis ya.Kiz Sule mahsus yaptin dimi jeyyar
Saka canim herkese basarilar.a.s.

Dur ben bi göz kaş boyayımda gözünüz makyaj görsün:))Peeeeeeh hade bakem hodri meydane...

Bundan sonra ki yarışma en hasta,ya da en şiş yüz yarışması olacak..O zaman da ben iyileştim deyinde benden belanızı bulun bakalım..

Ben bi güzel boyandıydım. Fekat o da ne? Fotoğraf makinemin pili bitmemiş mi?
O piller şarj edene kadar bu şekilde duramıyciime ve piller şarj olduğunda da aynı makyajla bir daha uğraşamıyciime göre ben bu yarışmada da yokum sanırım...

:roflol:ben makyaj yapıp göndersem millet güzelliğinden değil
becerksizliğime gülmekten oy verir:roflol:

genede bi denesem mi ki:uhm:

Başvuru pazar günü akşama kadar devam edecektir arkadaşlar..

mrb arkadaşlar ben de katılıyorum maksat muhabbet olsun.berşule resmim geldimi acaba.

makyajımı yaptım
eşim eve gelince direk eline fotoğraf makinasını verdim:roflol:önce resmimi çek sonra yemek yersin dedim:roflol:
şok oldu ama iyi erol atarlık yaptı
benim mankenliğim eşimin yeteneğiyle çektik gönderdim

resmim gelince sana zahmet bana hürmet haber verebilir misin berşuleciğim
bide resim kurallara uygun mu söyler misin
çünkü 10 tane falan resim var elimde olmazsa onlardan birini yollarıma.s.a.s.

iyi ki resim çekmeyi hobi edinmiş bir eşe sahibim:asigim:

mrb arkadaşlar ben de katılıyorum maksat muhabbet olsun.berşule resmim geldimi acaba.

Evet canım foton adrese gelmiş,problem yok:))İyi şanslar..

Foton adrese gelmiş,problem yok,iyi şanslar..

Foto tek gözlerdi degil mi ,hani sonra tek benimki ortada tek göz olarak cikmasinda heheh.
Katilim artsin arkadaslar yaa, maksat muhabbet yani, sonucta herkes ben profesyonel yaparim diye katilmiyo. Ben sizi böyle görünce bana gülerler hee diyom simdi hahaha gözüme yani

Hayır canım ne alaka:))Gayet güzel bir foto göndermişsin:))

1* Kesinlikle kendi çekiminiz olan fotolarla katılacaksınız..
2* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)
3* Lütfen kurnazlık olaylarına isimlerimiz karışmasın,diskalifiyeye davetiye çıkarmayalım:)

Tema: En Güzel Göz Makyajı
Başvuru Başlangıcı:17/11/2007
Başvuru Bitiş:25/11/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz

vallaha çok üşeniyom şaşalı göz makyajı yapmaya katılanlara bol şans...

Başvuru cumartesi günü akşama kadar devam edecektir arkadaşlar..

şulecim başvuru bitişi 25/11 diye yazıyor.ama sende yukarıda c.tesi akşamına kadar diyosun c.tesi 24'ü oluyor kafam karıştı fisfisfis bende katılmak istiyorum ama bi türlü fırsat bulamadım kesin bitiş tarihini ve saatini yazabilirmisin canım.

Pardon canım ya dalgınlığıma gelmiş evet haklısın başvuru bitiş tarihi 25/11/Pazar günü son...
Pazar gününe kadar fotolarınızı gönderebilirsiniz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…