7 haftalık hamiyelim beyin tam oluşmamış yüksek ihtimal kürtaj dendi bu durumu yaşayan var mı

Kumsaly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
12
3
26
1000031972.jpg

Bilmediğimden soruyorum daha 7 haftalık yani embriyo yeni yeni gelişiyor bukadar erken zamanda bu ultrasonla goruleniliyormuymus beyin size öylemi söylendi 😳

7 haftalık gebelikte beyini nasıl görmüşler bebek zor görünüyor beyni nasıl tespit etmişler tuhaf geldi bana

7 hafta
Bilmediğimden soruyorum daha 7 haftalık yani embriyo yeni yeni gelişiyor bukadar erken zamanda bu ultrasonla goruleniliyormuymus beyin size öylemi söylendi
7 haftalık gebelikte beyini nasıl görmüşler bebek zor görünüyor beyni nasıl tespit etmişler tuhaf geldi bana
7 hafta 3 gün dendi detaylı ultrasyona soktu

7 hafta 3 gün sabahtan beri ağlıyorum detaylı ultrasyona soktu birde çok erken değil mi kafayı yicem 😢
Valla ilk defa duydum bence başka doktorada gidin eğer İstanbuldaysanız Ali Ekiz var bu işte bir numara riskli gebeliklere bakıyor

Baska bir doktora gorunun,bu haftalarda bebegin beynine bakani ilk defa duydum,genelde kalp atisi dinlenir sadece,cunku embriyoda ilk kalp olusur

Valla ilk defa duydum bence başka doktorada gidin eğer İstanbuldaysanız Ali Ekiz var bu işte bir numara riskli gebeliklere bakıyor
Ben 2 hafta beklemeyi düşünüyorum büyüsün diye yoksa saçmalıyorlar Adana'da yaşıyorum bildiğiniz iyi bir doktor var mı

Baska bir doktora gorunun,bu haftalarda bebegin beynine bakani ilk defa duydum,genelde kalp atisi dinlenir sadece,cunku embriyoda ilk kalp olusur
Kalp atışında sorun yok dedi sonra bunu dedi bende şok oldum Adana da bildiğiniz iyi bir doktor var mı

Seyhan Başkent Hastanesi Mehmet Murat Işıkalan 🙏🏻 İnstagramdan da takip et mutlaka. Riskli gebelik uzmanı. Eeffsaanneee.. 🌸 Hem arkadaş gibi yaklaşıyor hem de alanında 1 numara .. Öncelik iste mutlaka randevu alırken. Gerekirse instagramdan da soru sor yanıt veriyor 🙏🏻🌸

Seyhan Başkent Hastanesi Mehmet Murat Işıkalan 🙏🏻 İnstagramdan da takip et mutlaka. Riskli gebelik uzmanı. Eeffsaanneee.. 🌸 Hem arkadaş gibi yaklaşıyor hem de alanında 1 numara .. Öncelik iste mutlaka randevu alırken. Gerekirse instagramdan da soru sor yanıt veriyor 🙏🏻🌸
Hemen bakıyorum çok teşekkür ederim

Benim attığım resimdede minnacık bi nokta var boşluk gibi içini rahat tut canım o anlamda atmadım kafası gözükür demek için atmıştım ben bunu başka doktorlarda göster bence

İçini ferah tut biraz bekle eğer doğru biliyosam fetal dna testi var orda sıkıntı var mı yok mu belli olur. Ama 7 haftalık bi bebek için çok erken bi tanı bence.
Baska bir doktora gorunun,bu haftalarda bebegin beynine bakani ilk defa duydum,genelde kalp atisi dinlenir sadece,cunku embriyoda ilk kalp ol
Bugün gittim ve doktor bebeğin gayet Sağlıklı dedi o boşluk değil dedi bi isin söyledi tıp dilinde hiç bir sorun yok dedi teşekkür ederim tavsiyen için💐💟 sen nasıl tanıştın doktorla

X