Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi 7 Aylık Oğlum Hakkında

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
İnşallah canım inşallah
İnşallah oğlum artık çok sakin diye bir başlık açarım:KK5:
Allahtan tek istğim bu
bazen beni hiç sevmiyor gibime geliyor hep ittiriyor
umarım dediğin gibi olur

canım bebeğin şuan nasıl kaç aylık bilmiyorum ama eğer bu mesajımı okursan dikkate almanı ta+vsiye ederim benim eltimin ikiz kızı var ama sürekli hareket halindelerdi doğdukları günden berianneleri artık zıvanadan çıktı çıkacaktı dedesi hocaymış bebişlere huzursuzluk muskası yazmış artık eskisi gibi değiller ve gece saat başı uyanmıyolar...bi sor araştır istersen.++

Canım, rabbim yavrunu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin, benimde 17 aylık bir kızım var çok hareketli bazen yaramazlıkları da oluyor. Anlattıklarından kendimce çıkardığım sonuç şu: çocuğunuz ZOR bir çocuk, bu davranışlar olsa olsa mizacından kaynaklanıyor olabilir. Ben, her ağladığında isteklerini yerine getirmemeye çalışın derim. yoksa ilerde bu durum içinden çıkılmaz bir hal alabilir.Bu arada aynen oğlunuz gibi bir çocuk tanıyorum ; bebekliğinde yaramazın önde gideni herşeye bas bas ağlayan bir kız bebek. İnanın şuan o kızı bir görseniz ''Allahım bana böyle akıllı bir evlat daha ver'' diye dua edersiniz. canınızı sıkmayın büyüdükçe geçecek durumlar bunlar. Kolaylıklar diliyorum.

canım çok üüzgünüm ama bu modelller böyle benim kızım aynı senin anlattığın gibiydi hatta daha kötü ağlamayı çok seven bi bebekti gece abartmıyorum 50 defa ağlıyarak uyanırdı hergören pes böylesini görmedik derdi şimdi 2.5 yaşında uyku sorunumuz bitti sayılır ama inadı herşeye ağlamsı aynen devam çok zor büyüttüm onu eskiden hep nie böyle die sürekli kendimi sorgulardım şimdi kabullendim çocuğum hırçın bi çocuk ama npim değişmiyo onun inadı beni herzaman yeniyor o yüzden artık daha relaxım

X