7 aylık böbrekte 9mm genişleme ve böbrek reflüsü olabilir dendi?

Xxudy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
4.098
4.369
34
Arkadaşlar merhaba ne olur bilgisi olan yazsın, zorlu bir hamilelik süreci yaşadım, oğlumun kalbinde sıkıntı vardı. 9 ay hamileliğim Boyunca yattım, amniyosentez, heyetler derken… oğlum doğdu bir hafta sonra yedi aylık olacak. Bir aydır süren tıkanıklık, öksürük durumumuz vardı sonra idrarır kokmaya başladı, 3 gün hastanede yattık (viral bir enfeksiyon geçiriyordu) bu esnada idrarında bakteri çıktı, doktor sizi nefroloji görsün dedi idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorsunuz, bakteri olduğu için böbreklerde sıkıntı olabilir dedi. Dün gittik ultrason çekildi ve bir böbrekte 9mm genişleme var dendi, böbrek reflüsü olabilir denildi, haftaya voyding çekilecek doktor genişleme baya büyük dedi, ameliyat anlattı bir sürü şey anlattı. Ne kadar üzgün olduğumu anlatamam, çünkü kalbinde de sıkıntı var oglumun, çok üzgünüm bu hastalık ile ilgili bilgisi olan var mı. Bu dönem aşırı iştahsızdı sürekli kusuyordu

Offf ne denilir ne söylenir bilemiyorum. İnsallah iyileşecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…