6haftalik dr ikiz dedi ulturasondan anlayan baka bilirmi ikiz mi?

Korkmuyorum hanimefendi 8tane koskoca kayiplarim var mutlu oldum endiseliyim birden kotu bir sey olursa insanin bir hevesini kursaginda birakmayin!
Sağlıkla alın kucaginiza kirdiysam kusura bakmayın ama çok streslisiniz herşey için çok erken bukadar stres yapmayın yazılarınızdan onu anladım herkesin kayıpları var farklı sorunları var biraz stresinizi azaltmanizi tavsiye ederim

Sağlıkla alın kucaginiza kirdiysam kusura bakmayın ama çok streslisiniz herşey için çok erken bukadar stres yapmayın yazılarınızdan onu anladım herkesin kayıpları var farklı sorunları var biraz stresinizi azaltmanizi tavsiye ederim
Malesef olu dogum(30haftalik) bile yapmis biri olarak stress yapmama sakin kalma kormamak gibi kendimi rahatlatamiyorum

Kizlar cumartesi dra gittim ulturasondan bakildi 6haftalik vajinal bakti devlette druma attim resmi dediki kese buyuk ve bana ikiz tek yumurta ikizi dedi lutfen anlayan baka bilir mi?
Merhaba son durum ne oldu? bugun benimde usg buna benzer göründü doktor emin olamadı beslenme kesesi mi değil mi tam anlayamadı cunku bebekten uzaktaydı ve yolk gibi tam yuvarlakta degildi. Sizin ikiz miymiş?

X