6haftalik dr ikiz dedi ulturasondan anlayan baka bilirmi ikiz mi?

MeryemElcin

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2023
106
18
26
Kizlar cumartesi dra gittim ulturasondan bakildi 6haftalik vajinal bakti devlette druma attim resmi dediki kese buyuk ve bana ikiz tek yumurta ikizi dedi lutfen anlayan baka bilir mi?

Eklentiler

• 1000003028.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 168
Yani ben yuzdeyuz anlamam ama bir tane yolksac görüyorum yüzük şeklindeki görüntü var ya ondan bahsediyorum tek yumurta ikiziyse iki tane olmali sanki tek kesede

A
Yani ben yuzdeyuz anlamam ama bir tane yolksac görüyorum yüzük şeklindeki görüntü var ya ondan bahsediyorum tek yumurta ikiziyse iki tane olmali sanki tek kesede
Anlamadim zaten ulturasondan da anlamiyorum tek yumurta ikizi dedi tek yumurta ikizi olunca 2tane mi yolksac oluyor?

Sakin ol kimse yokmu diyede yazmayın illaki öneri kısmında çıkıyor yazınız istemediğiniz bir durumum ikiz anlayamadım ki bence ikiz gibide durmuyor korkmayın oyleyse
Korkmuyorum hanimefendi 8tane koskoca kayiplarim var mutlu oldum endiseliyim birden kotu bir sey olursa insanin bir hevesini kursaginda birakmayin!

Zamanında banada çift yumurta ikizi dendi kızım tek doğdu yani çok erkenden böyle şeyler soylenebiliyor yüzde yüz doğruluğu yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…