64 günde 1008 terörist öldürüldü

Ne alaka?
Pkk lı teröristin ailesi dağa çıkmasına ,asker öldürmesine izin vermeseydi o zaman!
Benim bir yakınım PKK lı olsa; onu öldürmek bize şereftir.
O fotoğraflara baktıkça seviniyorum ne yalan söyleyim..
İçim rahatlıyor.. Fotoğrafların sayısı çoğalsın diyorum..

Ellerine sağlık abilerimizin.

Bunlar bir tercih yapıyor. Sırf kürdistan diyebilmek için, sırf başkan apo diyebilmek için, Türkiyeyi bölmek için bir tercih yapıyorlar. O dağa çıkmayı tercih eden herkes, gencecik daha 20sinde ve o yaşına kadar eline silah almamış askerlerimizi öldürme amacıyla cıkıyor. Ben dağa çıkıyorum ama halay cekip incem niyetinde değil hiçbiri. Hepsi ama hepsi katil olmayı arzu ederek cıkıyor. Çoğu zaman aileleri de bununla gurur duyuyor.
Sokakta tartıstıgı kişiyi öldüren adam katildir, belki bir sebep bulur üzülecek nokta yaratırsın ona cok istiyorsan ama bu dağa çıkanlara katil bile diyemiyorum.
Üzülecek bir tarafları yok.

Hepsi bilinçli katılmıyor. PKK bir dönem köylerde çocuk kaçırdı. Ve bazıları 8-9 yaşındaydı. Bunlara Alman psikiyatristler beyin yıkama yöntemleri uyguladılar kamplarda.
Bu çok pis bir oyundur. İllettir. Hepsi de kürt değil Türkler de var.

Zaten dağa çıkmayı tercih eden dedim yorumumda.

İns haber dogrudur ama sanmiyorum arkadasimin kardesi hakkaride asker vur emri verilmiyormus cocuklarA

Onların rakamdan daha fazla değeri yoktur ki.nasıl olsa bol bol doğurup sonra bi boğaz eksilsin diye dağa gönderiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…