64 günde 1008 terörist öldürüldü

Hım tamam kzılar arkadaşın niyeti anlaşılmıştır boş yere onun yüzünden banlanmaylım bide

eee Öldürüldü noldu? 1008 ailenin de acısı var demektir. Ne sanıyoruz? Şehit ailesi Evlat acısı çekerken pkklı çocuğun ailesi çekmiyor mu? Bizim hatırlamaya ihtiyacımız olan tek şey Gözyaşlarımızın tadı aynı.

Alıntılamama iki ton laf edeceksin ama duramadım.

PKK'yı desteklemeyen ailelerden zorla koparılan, anneleri gözü yaşlı bırakılan, dağa zorla götürülüp pislikçe beyinleri yıkanan teröristlerin ailelere saygım sonsuz, cidden, onlar da mağdur. Kaldı ki geçen sene mi ne PKK tarafından çocukları dağa kaçırılan anneler kaç gün eylem yaptı, terör bitsin, evladımızı bize geri versinler diye TC hükümetine yalvarmıştı. Böyle de bir gerçek var. İşte bu ailelere laf edemem.

Diğer yandan sırf PKK için çocuk yetiştirip dağa yoıllayan ailelere saygı gösteremem, minareyi çalmış kılıfını hazırlasın bi zahmet. 1008'de kaçıysa artık...

Ama her durumda bir teröriste üzülemiyorum. Alayı gebermeli...

Birkaç gündür sadece Üslup cezası verdim sizlere, polemikleri topiklere uyarıyla ekarte etmeye çalıştım, acınıza, üzüntünüzü verdim ama yeter.
Herkes kendini bir toparlasın bakalım.
Ama abla...Gerisini sen anla ya...:KK43:

Birkaç gündür sadece Üslup cezası verdim sizlere, polemikleri topiklere uyarıyla ekarte etmeye çalıştım, acınıza, üzüntünüzü verdim ama yeter.
Herkes kendini bir toparlasın bakalım.
Haklısın sabrini zorluyoruz biliyorum ama ya abla nolur ilk msjina bak üyenin.bu kadari çok fazla.

Ben Night owl Night owl yi anladim aslinda
Hani hic bir aile istemez cocugunun boyle biri olmasini
mutlaka ki uzuluyorlardir cocuguna....
dibine kadar haksiz da olsa tahmin ediyorum ki kim olsa cocugunun arkasindan aglar uzulur....

Valla ablacım öyle de bir istiyorlar ki Pkk'lı olmalarını..
Taşındığım apartmanda üst komşu küçük oğlunu Apo'nun askeri olacaksın diye büyütüyordu.
Şimdi o çocuk geberip gitse ailesi üzülmekte haklı mı? Değil.
E ben niye üzüleyim o çocuğa ve ailesine?

Valla ablacım öyle de bir istiyorlar ki Pkk'lı olmalarını..
Taşındığım apartmanda üst komşu küçük oğlunu Apo'nun askeri olacaksın diye büyütüyordu.
Şimdi o çocuk geberip gitse ailesi üzülmekte haklı mı? Değil.
E ben niye üzüleyim o çocuğa ve ailesine?
Aile mi o ya....hakkaten oyle mi :eek:
Ne bilim insan arkadas cevresinden etkilenim hayatini mavheder ya....
oyle aile olmaz olsun ya....

Ben Night owl Night owl yi anladim aslinda
dibine kadar haksiz da olsa tahmin ediyorum ki kim olsa cocugunun arkasindan aglar uzulur....
ZeyMurEl ZeyMurEl güzel açıklamış aslında.Pkk ya zorla katılmış,kandırılmış çocukların ailelerine ben bile üzülebilirim.Ama çocuğunu kendi pkk ya teslim eden o kadar çok aile var ki.
Çocuğunu katil olması için yetiştiren bir aileye de kimse üzülmemizi beklemesin.

Aile mi o ya....hakkaten oyle mi :eek:
Ne bilim insan arkadas cevresinden etkilenim hayatini mavheder ya....
oyle aile olmaz olsun ya....
Çok ciddiyim böyle söylüyordu balkondan sesi geliyordu.
Şu itlerin giydiği kıyafetlerden almışlar çocuğa.
Hevalim diye geziyordu ortalıkta.
Ne acıcam onlara falan.
Onların da destekleyenlerin de Allah bin belasını versin.

X