60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Üye Adıboy(cm)1. Hafta2. Hafta3. Hafta4. Hafta5. Hafta6. Hafta7. Hafta8. Hafta
gltsrygrl1905 gltsrygrl1905 170727069.569------------
S sussam_olmaz 16265.562.56262.2------------
G Gmz5568 15966.565.965.765.364.5---------
T tly111 16165.564.462.761.361---------
@sare_159636262.2---------------
minikkoala minikkoala 17164.564.764.6---------------
Pembis Hayaller Pembis Hayaller 16269.4---------------------
@Zeroks16069.368.6------------------
cgdmk cgdmk 15662.4---------------------
M merkerdemus 15366.6---------------------
Maggiore Maggiore 17063.1---------------------
sueno34 sueno34 1706867.3------------------
@Alina_16065.1---------------------
Dream00 Dream00 16066.7---------------------

Kahvaltımızı yaptık;
2 yumurtadan menemeni bölüştük eşimle :)
Tulum peyniri
6 zeytin
1/2 salatalık
2 dilim tam buğday ekmek

Çok güzel doydum :)

Haftasonu dışarıda fazla kalori alma tuzağına düşmemek için tavuk çıkardım, haşlayacağız :)
Bu sayede sağlıklı bir akşam yemeği yeriz inşallah :)

Bu arada şekersiz 2. günüm:)

gerçekten tablo etkiliymis:rapci:daha net görüyorsun bazı şeyleri. veremediğin haftalarda başkalarının da veremediğini görünce "demek sadece bana özel değilmiş " diye düşünüyor insan ve yalnız olmadığını hissediyor. ne kadar yol aldığını derli toplu gözlemliyor. bu arada haftalık 700 gr versem ramazana kadar ilk hedefime ulaşmış oluyorum. :KK54:hadi bakalim hayirlisi... bu haftalık hedefim -700...
var mı benimle iddiaya giren. ben senden daha çok veririm pinar diyen....:rapci:
gaza getirelim biraz birbirimizi :KK55:

Demek öyle :rapci:
Bende varım tabi ki :KK55:
Hadi bakalım kim kazanacak
Haftaya cuma görüşürüz canım :KK5:

Arkadaşlar yeni olduğum için soruyorum, yazılanlar arasında göremedim, gözden kaçırdıysam kusura bakmayın.
Belli bi hedef suremiz var mı? Tabloda 8 hafta olarak yazılmış. Formaliteden mi yazıldı? Eğer süre yoksa, olması konusunda ne düşünüyorsunuz? Belki daha da hirslaniriz. Mesela ben en geç haziran 15e kadar 55 hatta 52 olmak istiyorum.yaklasik on kilo var 52 için. İki buçuk ay zamanım var hemen hemen. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba. Ben de zayıflamak istiyorum.. Burada düzeniniz nasıl işliyor? Beni de ekleyin aranıza lütfen :)
Polikistik over var bende, zayıf kalmak zorundayım. Yaklaşık 2 yıldır evliyim. Bu sürede 5-6 kilo arası ekledim kiloma :KK43: Bi de bebek istiyoruz, olabildiğince zayıflamam lazım..
Boyum 1.62. Şu an kilo da 61.7. Bundan 3 hafta kadar önce 58.7 gibi bi şeydim. Acayip iştah açıklığı var, sürekli yemek yemek istiyorum:KK53:
Yakın arkadaşım diyetisyen, geçen sene onunla 6 kilo vermiştim. Pztsi tekrar ona gideceğim çünkü ben sizler gibi evde kendim diyet yaparak başaramıyorum ancak diyetisyenle disipline giriyorum..
Ben de bu serüvenin içine girmek istiyorum artık :)

Bence de hep birlikte şu tarihe kadar şu kilo olacağım fikriyle belki daha da zayıflayabiliriz.
Bunu bi değerlendirelim bence :)
Hedef koymak her zaman iyi gelir insana.

16.30 da ara öğün yaptım;
1 hurma
1 ceviz içi
Sade Türk kahvesi

Arkadaşlar bugünkü menümü paylaşıyorum. bu iddia beni gaza getirdi:KK54:
sabah uyaninca 300 ml sirkeli ılık su
07.30 da 1 haşlanmış yumurta 1 salatalık domates ıhlamur
ara o gun göbek marul biraz peynir domates salata
öğleden sonra 1 tabak tavuk çorbası 1 kase zerdeçal sumak ve keten tohumu karışımlı yoğurt
ara o gun 1 hurma 1 yeşil cay
akşam 1 elma yarim paket form biskuvi ( hani şu sunta gibi olanlardan)
gece de 1 bardak tarçınlı süt ve rezene içerim muhtemel

Arkadaşlar yeni olduğum için soruyorum, yazılanlar arasında göremedim, gözden kaçırdıysam kusura bakmayın.
Belli bi hedef suremiz var mı? Tabloda 8 hafta olarak yazılmış. Formaliteden mi yazıldı? Eğer süre yoksa, olması konusunda ne düşünüyorsunuz? Belki daha da hirslaniriz. Mesela ben en geç haziran 15e kadar 55 hatta 52 olmak istiyorum.yaklasik on kilo var 52 için. İki buçuk ay zamanım var hemen hemen. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Yok tatlim belli bir süre koymadık herkes kendince bi diyet yapıyor zaten. Süre koymak bazıları için iyi olabilir ama bazıları içinde sıkıntı yaratabilir benim mayıs sonuna kadar kilo vermem lazım. Bu konuda ancak herkes isterse yani ortak karar alınırsa süre koyabiliriz

Arkadaşlar merhaba. Ben de zayıflamak istiyorum.. Burada düzeniniz nasıl işliyor? Beni de ekleyin aranıza lütfen :)
Polikistik over var bende, zayıf kalmak zorundayım. Yaklaşık 2 yıldır evliyim. Bu sürede 5-6 kilo arası ekledim kiloma :KK43: Bi de bebek istiyoruz, olabildiğince zayıflamam lazım..
Boyum 1.62. Şu an kilo da 61.7. Bundan 3 hafta kadar önce 58.7 gibi bi şeydim. Acayip iştah açıklığı var, sürekli yemek yemek istiyorum:KK53:
Yakın arkadaşım diyetisyen, geçen sene onunla 6 kilo vermiştim. Pztsi tekrar ona gideceğim çünkü ben sizler gibi evde kendim diyet yaparak başaramıyorum ancak diyetisyenle disipline giriyorum..
Ben de bu serüvenin içine girmek istiyorum artık :)
Canim burda birbirimize destek oluyoruz yeri geliyo gaz veriyoruz :KK70: yeri geliyo moral veriyoruz ya da yeni şeyler öğrendiğimizde birbirimizle paylaşıyoruz cuma günleri tartılıp sonucu açıklıyoruz yani kısaca çıktığımız bu zorlu yolda yoldaşlık ediyoruz katılmak istersen burdayız

Demek öyle :KK48: geçiğim göreceksin :KK70:
Kaşla göz arası 61 olmuşsun çok fena oldum ya :KK70:
Hemen seni geçmeliyim :KK71:
Benim burcum terazi canım senin ki ne acaba ?
Canim ancak bu kadar tesadüf olabilir bi teyzem var yaşı çok büyük değil çok severim kendisini adı esma ve burcu terazi :) bende yengeç burcuyum

Yok tatlim belli bir süre koymadık herkes kendince bi diyet yapıyor zaten. Süre koymak bazıları için iyi olabilir ama bazıları içinde sıkıntı yaratabilir benim mayıs sonuna kadar kilo vermem lazım. Bu konuda ancak herkes isterse yani ortak karar alınırsa süre koyabiliriz
Hedef zamanlar bence o zamanlardır genelde. Hani yaz geliyor ya ondan dedim.
Ben yarış ve zaman kisitlamasina uyarım. Sanırım siz aranızda yarışma gibi bişey yapiyorsunuz, cqktirmadan ben de sizayim araniza :KK53: önümüzdeki cuma katılmış olurum vereceğim (inşallah) kiloyla:KK45:

Çok güzel bir tesadüfmüş gerçekten
Saygı ve sevgilerimi ilet lütfen ( kadınlar kulübündeki arkadaşın slmı var desen de çok acayip kaçabilir oyüzden iletebilirsen diyeyim ) :KK48::KK48:

X