60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

yaaaaaaaa haklısın sözlüm beni bu halle getirdi

seni çok iyi anlıyorum zamanında eşimde bana yapmıştı aynısını. üzülme sakın. şimdi bak mesela özel gidende var ayda 100 veya 150 lira veriyorlar. madem sözlün çok istiyo zayıflamanı git bence. şimdi kafana göre yaparsan kasların gidebilir yağın kalır ilerde kaslar geri gelir kilo aldım sanırsın. en güzeli düzenli kontrol ne verdiğini bilmek canım. bence mutlaka gitmelisin.

yaaaaaaaa haklısın sözlüm beni bu halle getirdi

canım ama bu şekilde davranırsan diyet senin için çekilmez hale gelir aslında bu kelimeyi yani DİYET kelimesini kullanmak istemiyorum mecbur kaldığım için ve de yanlış olduğunu bile bile kullanıyorum. canım şunu söylemek istiyorum bizler burada Allah nasip ederse inşallah bir ömür boyu sürecek sağlıklı beslenme şeklini öğrendik ve de uygulayacağız canım. aksi takdirde fazlalıklarımızdan kurtulmamız çok zor olur.
DİYET kelimesine bile alerjim var

bir de sana şunu sormak istiyorum sen vermek istediğin kiloyu bir günde mi aldın canım ?

aslında iyi. boyun uzun seninde. acaba sende göbek falanmı varda nişanlın rahatsız oluyo. fazlalıkların nerde alttamı üsttemi

yaaaaaaa benim heryerim bir nişanlım neremden rahatsız oluyo bilmiyom bana diyoki sakın kilo alma felan gibi şeyler ben sözlenmeden evvel bukadar kafayı takmıyordum

haklısın vericem kız 60 olacam onun inadına demiiiiiiiiii

elbette niye vermeyesinki. senin sadece gözün çok korkmuş. bak birde şu var. az yiyeyim daha çok vereyim olmuyo metabolizma yavaşlıyo. sporsuzda kaslar eriyo hem yine metabolizma yavaşlıyo. müsaiit oldukça yürü. aslında en güzeli diyetisyen o zaman daha kolay oluyo. ben senelrce yaptım diyet olmadı yağlar kaldı kaslar gitti sonra kaslar geldi yine başladığım noktaya geldim. insülin direnci varmış o yüzden uzun zaman diyet yapamıyodum. şeker azda olsa kullanıyodum arada cola pasta yiyip içiyodum veremedim en sonunda gittim diyetisyene. şekeri tatlıyı yasakladı kilolarda gidiyo şimdi

boy kilo orantın gayet ölçülü neyine ediyor bu lafları anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…