6.micro denememle 36 yaşında hamileyim

comebaby

tek yumuta ikizlerim
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
1.226
6
merh.arkadaşlar
30 yaşımda evlendim ve evlenir evlenmez tedavi sürecine başladık problemimiz eşimdeki sperm kalitesizliği idi
2 yılda 5 micro denedik aynı merkezde ve hiçbir zaman olmadı
sonra bir labroskopi ameliyatı gecirdim hiçbirproblem bulunamadı herşey normaldi bende ama tutunma olmuyordu
sonra doktor değiştirdim ve ilk smear testinde bende genital siğil olduğu ortaya çıktı
onu ameliyatla temizledi doktorum ve en az 1 yıl bebek için hiçbir çalışma olmuyacak dedi ve ara verdik tedavilere
sonra psikolojik olarak toparlanmak istedik 35 yaşımmda yeniden alevlenen annelik özlemi ile araştırmaya başladım ve ağustos ayında histereskopi ameliyatı gecirdim herşey normal görünüyordu
bu site sayesinde UMUT TÜP BEBEKLE tanıştım
eşimide ikna ederek tedavimize başladık
eşime MESE işlemi uygulandı ilk kez daha kaliteli sperm elde etmek için
bana 5.gün transferi yapıldı 8.gün şok şiddetli kanamam oldu ama olumsuz düşünmedim çünkü farklı bir kanama idi ve bir gün sonra kesildi

ve şu an hamileyimmmmm 12.gün test sonucum 660
inş.bebeklerime kavuşacağım allahıma şükürler olsun
ark. isteyen herkese allahım kısa zamanda bu mutluluğu yaşatsın
hastaneyi resmen inlettim böyle tepki vereceğimi bilmiyordum sevincimden bir saat ağlama krizi gecirdim allahım herzaman sevinç gözyaşları döktürsün

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

gözün aydın canım,hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip etsin. darısı başımıza inşaalllah...

Tebriklerrrr gözün aydın çok sevindim senın adına allah tamamını erdirsin inşallah bende 15 gün içinde 5. denememe başlıcam hiç hamıle kalamadım ben

Allahım şükürler olsun maşallah arkadaşım bol bol oku bebeişne hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah sabrın sonu selamettir diye buna derler herhalde

canım hayırlısı olsun çok sevindim allah seni ve bebeğini koruısun

bu mukemmel bir haber cok sevindim allah kucagına almayı ve saglık sıhatle buyutmeyı nasıp etsin

merh.arkadaşlar
30 yaşımda evlendim ve evlenir evlenmez tedavi sürecine başladık problemimiz eşimdeki sperm kalitesizliği idi
2 yılda 5 micro denedik aynı merkezde ve hiçbir zaman olmadı
sonra bir labroskopi ameliyatı gecirdim hiçbirproblem bulunamadı herşey normaldi bende ama tutunma olmuyordu
sonra doktor değiştirdim ve ilk smear testinde bende genital siğil olduğu ortaya çıktı
onu ameliyatla temizledi doktorum ve en az 1 yıl bebek için hiçbir çalışma olmuyacak dedi ve ara verdik tedavilere
sonra psikolojik olarak toparlanmak istedik 35 yaşımmda yeniden alevlenen annelik özlemi ile araştırmaya başladım ve ağustos ayında histereskopi ameliyatı gecirdim herşey normal görünüyordu
bu site sayesinde UMUT TÜP BEBEKLE tanıştım
eşimide ikna ederek tedavimize başladık
eşime MESE işlemi uygulandı ilk kez daha kaliteli sperm elde etmek için
bana 5.gün transferi yapıldı 8.gün şok şiddetli kanamam oldu ama olumsuz düşünmedim çünkü farklı bir kanama idi ve bir gün sonra kesildi

ve şu an hamileyimmmmm 12.gün test sonucum 660
inş.bebeklerime kavuşacağım allahıma şükürler olsun
ark. isteyen herkese allahım kısa zamanda bu mutluluğu yaşatsın
hastaneyi resmen inlettim böyle tepki vereceğimi bilmiyordum sevincimden bir saat ağlama krizi gecirdim allahım herzaman sevinç gözyaşları döktürsün

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Amin canim, herseyden önce seni ve esini tebrik ederim. Allah hayirlisi kucagina verecek bebeklerini. Benim icimden en az ikiz olacak diye geciyor. Ugurlu ve hayirli olsun canim.Şeniz

merhaba uzun süredir seni takip ediyordum ilk tedavine başladığında hatırlarsan konuşmuştuk bende umutta tüp bebeğe başlıycağımı söylemiştim.bugün hamileyim başlığını görünce inan o kadar çok sevindimki sana anlatamam eşim bile şaşırdı kim o diye.inan çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini.bi kaç gün önce test tarihine az kaldığını yazmıştın allahım inşallah hamiledir diye geçirdim içimden ayrıca rüyameleğim içinde diliyorumki hamiledir onunda az kaldı sonucunu öğrenmeye biliyorum.tekrar tebrik ediyorum eminimki çok güzel bir duygudur hamileliğin tadını çıkar bol bol:))mutlulukar..:emir_bebek:

ne mutlu size. Allah tamamına erdirsin ve tez zamanda bizlere de nasip etsin inşallah.

arkadaşlar hepinize çok teşekürler iyi dilekleriniz için inş. allahım bu mutluluğu da size tez zamanda yaşatır

merhaba uzun süredir seni takip ediyordum ilk tedavine başladığında hatırlarsan konuşmuştuk bende umutta tüp bebeğe başlıycağımı söylemiştim.bugün hamileyim başlığını görünce inan o kadar çok sevindimki sana anlatamam eşim bile şaşırdı kim o diye.inan çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini.bi kaç gün önce test tarihine az kaldığını yazmıştın allahım inşallah hamiledir diye geçirdim içimden ayrıca rüyameleğim içinde diliyorumki hamiledir onunda az kaldı sonucunu öğrenmeye biliyorum.tekrar tebrik ediyorum eminimki çok güzel bir duygudur hamileliğin tadını çıkar bol bol:))mutlulukar..:emir_bebek:

evet hatırladım canım umut tüp bebek kesinlikle doğru secim inş.sende bebeğine kavuşacaksın
rüyameleğin sonucunu bende dört gözle bekliyorum çünkü benim umut tüp bebekte tedaviye başlama sebeblerimde biriside kendisidir inş. bu güzel haberi ondanda alacağız
henüz kendimi hamile gibi hissetemiyorum sanırım ben ancak kucağıma alınca inanacağım

Amin canim, herseyden önce seni ve esini tebrik ederim. Allah hayirlisi kucagina verecek bebeklerini. Benim icimden en az ikiz olacak diye geciyor. Ugurlu ve hayirli olsun canim.Şeniz

canım benimya allahım tez zamanda bu duyguyu sanada yaşatır inş.
hemşire kızda bana değerin çok güzel üçüz bence dedi çoğul gebelik olma ihtimali yüksek görünüyor allahım hayırlısını versin inş

canım çok çok tebrik ediyorum hayırlısıyla meleklerine kavuşursun inşşş canım...darısı benimde vaşıma olsun inşşşş....bizede dua et ..hayırlısıyla inşşş..

.........................................................................iki defa gitti mesajım pardon kızlar..

tebrik ederim canım. takip ediyordum çok sevindim. darısı bizim başımıza inşallah.bende hamile olduğumu öğrensem ağlama krizine girerim heralde.

X