6 haftalık gebe olanlar burada misiniz ?

Mucizemmbr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2018
48
15
28
Merhaba herkese .. 6+2 günlük hamisim daha önce 6+1 günlük bebeğimin gelişimi yoktu kalp atışı yoktu düşük tehlikem vardı 11.haftada gelişim hala yoktu ve kürtaj onerseler de düşük ile sonlandı. Eşim de ben de çok ama çok üzüldük. Allah bize 2 ay sonra tekrar nasip etti şu an hamileyim. Dün gece acile gittik çünkü kahverengi akıntılarım oldu çok az kısa sürdü. Doktor sorun yok dedi gebelikte bu lekeler oluyor mu? Bir de kalp atışını duydum o kadar mutluyum ki Allah isteyen herkese versin... Sürekli dinlenmem mi gerekiyor bu durumu yaşayan ya da bilen var mı ne yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim yardımcı olur musunuz? Ben çok hızlı hareket eden bir kadınım boyum da 175 cm eğilip kalkma diyorlar ama eğilmem gerekiyor malum uzun boyluyum evde temizlik bir şey yapmamaya gayret ediyorum ama yine yapıyorum arada bir. Bu konu hakkında bilgi verir misiniz lütfen şimdiden herkese teseteşekkürler.

Merhaba öncelikle önceki gebeliğin için geçmiş olsun .Benim 2 ay önce bir düşüğüm oldu ,daha 4 haftalık falandı aniden kanamam oldu ve kimyasal gebelik olduğunu öğrendik .Şimdi tekrar gebe olduğumu öğrendim .Doktorum öyle eğilip kalkma gibi birşey söylemedi bana tabi senin durumun farklı ama yanlış anlama bişey olacağı varsa önüne geçilmiyor malesef Sosyal yaşantını etkileyecek şekilde kendini kısıtlama bu sana iyi gelmez psikolojin etkilenir.Ben şuan kalp atışlarını duymak için gün sayıyorum .Ama kendimi asla kısıtlamıyorum ,sanki gebe değilmişim gibi .Zaten eşim de dahil hiç kimse bilmiyor ,sadece ben ve miniğim Olumsuz bir durum olmadığı sürece de kendimi kısıtlamicam .Doktorunla danış bu durumu ,en doğru kararı o bilir tabi.Sağlıklı doğumlar dilerim

Merhabalar son durumunuz hakkinda bilgi vermemissiniz merak ettim dogrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…