6. Gün embriyo

Ankara Bahçecide 6. gün dondurulmuş embriyo transferi oldum. 7. Gün kan veren var mı acaba ? Varsa kaç çıkmış merak ettim :)
Ucude 5 gündü Üç transferimdede 7. Gün kaln verdim biri negatifti ilk transferim diğer ikisi pozitif 37 ve 47 ile öğrendim 7. Gün 47 ile şükür kızım kucagimda 37 ile öğrendiğim son transferim gelişim gösteremedi ne yazikki kürtaj oldum 💞

Ankara Bahçecide 6. gün dondurulmuş embriyo transferi oldum. 7. Gün kan veren var mı acaba ? Varsa kaç çıkmış merak ettim :)
Merhabalar öncelikle her sey gönlünüzce olsun demek istiyorum, benim 5. Gün embriyosuydu 6. Günde 35 deger ıle öğrendım şuan bir kızım var Allah isteyen herkese nasıp etsın☺️

Merhabalar öncelikle her sey gönlünüzce olsun demek istiyorum, benim 5. Gün embriyosuydu 6. Günde 35 deger ıle öğrendım şuan bir kızım var Allah isteyen herkese nasıp etsın☺️
Teşekkür ederim, sizin adınıza çok sevindim. Dondurulmuş embriyo muydu acaba ? Bir de doktorunuz mu istedi 6. Gün kan yoksa siz kendiniz mi vermek istediniz :)

Teşekkür ederim, sizin adınıza çok sevindim. Dondurulmuş embriyo muydu acaba ? Bir de doktorunuz mu istedi 6. Gün kan yoksa siz kendiniz mi vermek istediniz :)
Cok sagolun evet dondurulmus embrıyoydu hayır doktorum ıstemedı ben merakımdan dolayı yaptım pozıtıf cıktı .hep bır kızım olsun ıstemıstım ve ılk defa evde ıdrr testım pozitif cıkmıstı hemen hastaneye gıdıp kan tahlılı yaptırmıştım oyle dogrulandı :) o buyuk mutlulugu Allah herkese yasatsın hep boyle dua edıyorum🥰

X