6 aylık bebeğim var..Tekrar hamile olmaktan korkuyorum..

Leose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
105
1
Slm herkese.. Benim 6 aylik bir bebegim var ve tekrar hamile olmaktan korkuyorum.. Dogumdan sonra bir kez adet oldum birdahaki adet gunume 1 hafta var.. Ama 3-4 gundur bas donmeleri- SIK SIK idrara cikma.. acikma sinir kasik sancilari ve bel agrisi yasiyorum.. Adet belirtisi gibi ama ben adet olacagim zaman boyle olmuyodu sadece belim ve kasiklarimda agri oluyordu.. iLiski esnasinda esim kendi yontemiyle korundu bunu dusununce biraz rahatliyorum olmaz diye ama yinede cok korkuyorum hamile olma gibi bi durum olabilirmi sizce

Gebelikte sık sık idara cıkma kasık ağrısı falan belirtisi olabiliyor mu?

benimde aynı belirtiler var hattta adetim 5gün geçikti bugun test yaptım birşey cıkmadı eşin korunmuş bence yoktur çünkü biz okadar uğraşmamıza rağmen olmuyor .istersen bir test yap rahat etsin için canım.

cok Tsk ederim cevaplariniz icin insallah yoktur.. Evet gebeligin ilk belirtileri SIKSIK idrara cikma.. Canim benim bebegim oldugunda bende cok test yaptim hergun arka arkaya ama hep negatif cikmisti hatta doktorda bile negatifti bir hafta beklemistim pozitif oldu insallah seninde hakkinda hayirlisi olur.. Ha bu arada test yapicam ama adetime daha var oyuzden beklemek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…