500 yasin için yardımlarınızı bekliyorum...

medoskop

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2013
269
16
Arkadaşlar tüp bebek tedavisi görüyorum.. 4 deneme yaptık olmadı. nasipsi 5. ye hazırlanıyoruz. 500 yasin okutmaya başladım.. 1 kişi 1 tane okuyacakmış. Allah rızası için yardımlarınızı bekliyorum.. " Medoskop'un niyeti için" diye okursanız sevinirim..

ben 1 tane yasin aliyorum arkadaslar ilgili bolume tasiycam yazmis ama ben daha yeniyim sayfada ilgili bolumu nasil bulucam bilmiyorum o yuzden 1 okuycam senin niyetine kardes Rabbim insallah kabul eder ve seneye bu vakitlerde yavrun kucaginda olur regil gunumdeyim ama 2 3 gune kadar temizlenirim ondan sonra okuycam soz

ben 1 tane yasin aliyorum arkadaslar ilgili bolume tasiycam yazmis ama ben daha yeniyim sayfada ilgili bolumu nasil bulucam bilmiyorum o yuzden 1 okuycam senin niyetine kardes Rabbim insallah kabul eder ve seneye bu vakitlerde yavrun kucaginda olur regil gunumdeyim ama 2 3 gune kadar temizlenirim ondan sonra okuycam soz

Allah razı olsun...

Canım senin için 1 yasin okudum Rabbim tez zamanda kucağını doldursun...:emir_bebek::emir_bebek:

inş ben de okumak isterim bir tane okuyunca yazarım buraya..

Merhaba medoskop sana bir yasin okudum ekleyebilirsin bir tane daha ALLAH hayırlısıyla tüm dualarımızı kabul etsin..amin.

1 tane okudum, Allah kabul etsin. Hayırlı evlat/lar nasip etsin inş.

Herkesten Allah razı olsun.. Rabbim gönlünüzden geçenlerin çok daha hayırlısını ve iyilerini nasip etsin sizlere

X