5 yıllık bekleyişim sona erdi nihayet hamileyimm

Claries

O bir anne:)
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
1.058
5
Merhaba kızlar bazılarınız bilir benim sorunum eşimleydi bebek istemiyordu bende sabırla razı olacağı günü bekliyordum 5 yıldır tam sabrımın tükendiği ve evliliğimi bitirmek üzere geldiğim bir anda Rabbime şükürler olsun bir evladım olacağı müjdesini aldım bu günü bu yazdıklarımı yazmayı nasılda özlemle beklediğimi bilemezsiniz kızlar Rabbim'e şükürler olsun bende hamileyim Allah nasip ederse mayısta bir bebeğim olacak çok güzel bir duyguymuş bunları yazabilmek şimdi isteyipte olmayan herkes için dua ediyorum Allah tüm isteyenlere evlat versin kimsenin kucağı boş kalmasın.:Saruboceq:

çok sevindim sizin adınıza.. eşinizi ve sizi tebrik ederim..
bebeğinizle bir ömür mutlu olun inşaallah........

Amin canım. Allah bu duyguyu tatmak isteyen herkese nasip etsin. Kimseleri annelik duygusundan yoksun bırakmasın.

Çok teşekkür ederim kızlar bu arada takvim nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz bana

ne güzel ya maşallah..
Allahım tüm isteyenlere nasip etsin,dualarını çabalarını karşılıksız bırakmasın inş...

canım tebrık ederım guzrel gunlerde buyut ıns darsı benım gıbı tum ısteyenlereeeeeee

canım hayırlı olsun allah isteyen herkese versin ebnde dahil seninde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...
bu arada google a gebelik hesaplaması yaz canım ordan karşına çıkan ilk linki aç...

Canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasib eder inşallah..
Darısı başımıza..:1rolleyes::Saruboceq:

Tebrikler,Allah tamamina erdirsin insallah...
darisi tum bebis isteyenlerin basina.

tabrik ederim darısı başımıza inşallah allah kucagına almayı nasip etsin.

hayırlı olsun arkadaşım çok sevindim senin adına.Allah her isteyene nasip etsin inşallah.

gözünaydın canım..darısı tüm isteyenlerin başına insallah....allah evladını sana bagıslasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…