Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

sorarız ablacım sen istersin ben yapmazmıyımki..a.s

ay canimsin ya tatli dillim benim. benimki bir fikirdi sadece. sen nasil uygun görürsen. ama sevaptir cok caresiz gibi biz iteliye kakaliya onu cesaretlendiririz diye düsünüyorum en önemlisi evden cikmasi gerek cikmasi diger güzel ince yasitlarini görüp heveslenmesi gerek. eve kapanan insanin hareketleride kisitlidir ve kilo almasi kacinilmaz olur

bu arada ya mesajları silmeden bir yere kaydetsekte şu mehal cadısı da okusa bir yerine bişey olacak meratan Allah korusun

Son düzenleyen: Moderatör:
3 aydır önünden geçmedim korkudandelikafadulden

emelim mehalim için aldım zaten tüm sildiklerimi yazacaktım şimdi sanada linki verince daldım... :1hug:

Son düzenleme:
bence durmasırnaşık şey inan hepimizin ihtiyacı var buna...

Son düzenleme:
valla hic niyetimiz yok durdurmaya. ben geldim geleli ilk defa seni böyle yasadim.. degisik bir eme..l hayat dolu bir emel heyecanli emel. ve ben bu emeli cok sevdim yerimseniben

hadi yaaa yatalım artık ben mizgine de iyi uykular diledim

sıcak odada uyuyanar var diye buz gibi soğukta oturuyorum

hepinize iyi uykular kallisim canım mesalar sana emanet gülüm
mehalim okusun silinsin yo olsun bitsin gitsin

ablacım dün de dedim ya honeye en zor zamanlarıma denk geldiniz takımdan başka takip ettiğim yer yok nerdeyse sitede eskiden mesajımın olmadığı topik lanetleniyordu sanki görsen her yere yetişirdim

ben bu emel olmak istiyorum ya kimse mani olmasın valla neşeli olmaktan kime ne zarar gelmiş dimi

aldım emelim mesajlarını merak etme...

bende yatacaktım şimdi sabah kalkamayacağım yoksa çocuklara.. hepinize huzurlu geceler.....

tamam sekerler bende yatiyorum. aslinda ben bir saat önce vedalasmistim. hayirli geceler size öptümmmmm

haklisin emelim kimseye zarari olmaz nesenin. daha samimi daha sicak olur insan disari yansimasida öyle. hep neseli ol ve kimsenin keyfini kacirmasina izin verme. yasayip gecirdigimiz tek saniye geri gelmiyor. iyi güzel keyifli ne yasadiysak odur bize kalan bu dünyada. hadin öptüm güzellerim

günaydın bu arada takımcım akşam kaynattık kaynattık arkasını toparlamaya uğraşıyoruz işte böyle
yazın yediğin hurmalar kışın tıçını tırmalar misali

günaydın bu arada takımcım akşam kaynattık kaynattık arkasını toparlamaya uğraşıyoruz işte böyle
yazın yediğin hurmalar kışın tıçını tırmalar misali

:roflol: yahu akşamdanda bir şey kalmamıştı aslında yeniden hemde 2 kez elden geçirdim keşke yatmadan halletseydik ama yoktu bir şey ya merak etme sıkıntı yaratma kendine...

selamlaar takımcım ben işe geldim hala yoksunuz ortalıkta aaaa olmuyor ama bozuluyorum bak burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…