Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben kaçtım annem yoksa pc başında uyuyacamm:)):roflol: hadi kocaman öptüm yanaklarından .:1hug:
umutum allaha emanet ol canım.:1hug:

kallis cadısınada diyin gelince o okur zaten mizginin profiline yazdıklarını okudum ayça nın kızın olduğunu biliyorum hıh:dilcikar:.ben sana küsüm gelirim dedin gelmedin tüttüm sana:mymeka:

tamam canimin ici iyi geceler allaha emanet ol mehalim dislerini fircala üzerini iyi ört acilma sakin Şeniz

resimlere baktim mehalim cok sagol güzelim. icim parcalandi ya allah sifasini versin insallah

sizdede kisme yok
reyhan bacıı bu topiki sen tek başına kaldırıyon olmiyiy ama bu kız hep tekk
hemdee yabancı memlekette almanyada sen iyi kilo veriyorsan bizim takıma transver edelim seni :jeyyar:

ayy ben bugün çok gudurdumm
yatimm barii ne yapiimm mirmirmirmir
sizleride öptüümmm reyhan teklifi düşün bacım kaydirigubbakcemile3

allam yaaaaa iyiki 5 dakika bakmadim burayaaaaaa
kallisim bak kaciriyorlardi beni aboooooooooooCADIARZU

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=135752 al annem resimlere burdan gidebilirsin

hain kallis iki gecedir beni bekletiyor görün sen nalçakk:))
canım söyleyeyimde sen inanmakafamçokkarıştı bu akşam giderken ne dedim ben birde internetim kesilirmiş filan gelemezmişim dedim demi.. bir saate yakındır kabllarla yani aklıma gelen her şeyle oynadım internet yok.. yahu kızım yazışıyordu kalk benim sözümm var dedim çocuğu başında bekledim kapadı arkadaşlarınla yazışmalarını o kalktı ben oturdum tıkladım yok anam öyle yapıyorum böle yapıyorum internet bağlantısı yok diyor bu kadarmı şom ağızlı olur bir insan inanamadım kendime...

ayy ben bugün çok gudurdumm
yatimm barii ne yapiimm mirmirmirmir
sizleride öptüümmm reyhan teklifi düşün bacım kaydirigubbakcemile3

yarından tezi yok nereusun karnesini hazırlayıp mezun ediyoruz yoksa başımıza çok işler açacak.. bugünde transferler çıkmış :mymeka:

heheheheh bakin yalniz birakmayin beni burada.. saf görünüyorum herhalde kapanin elinde kalacagim aaaaaaa.
hay allah kallisim inanirim canim böyle seyler benimde basima cok gelir yerimseniben

hahahahah ay cok güldüm cok yasayin emi.
gidermiyim birtanem benim yerim sicacik burda kardeslerim kizim var diyetisyenimiz var. her derde ilac var kovsaniz gitmemhihoyyyt

ben bir şey söylemeyi unuttum size.. spora gidiyorum ya vücudum çok alıştı artık acı ve ağrım olmuyor ve spordaki hareketler filan hafif gelmeye başladı ne yapacam bilemedim... 1.5 saat kalıyoruz orada bir o kadar daha kalsam ancak, ama tuhaflık bendemi bilemiyorum benimle başlayanlardan bir çoğu gelmiyorlar 25 kişiydik önceleri şimdi 10-15 arası oluyoruz her gelen isteksiz geliyorum yapamıyorum ağır geliyor diyor... bende ne aletlere doyuyorum nede hocanın yaptırdığı hareketlere..arttırsam durumum ne olacak böyle devam etsem sanki bir ısınma hareketi yapıyorum ve bitiyor anlamadımki...

sana spor dayanmaz oldu dessene. ben gecen yil izinde öyleydim kallisim. yürümek nedir bilmiyordum icimden birsey kosturuyordu beni yürümek yetmiyordu sendede öyle oldu su an. cok enerjik cok canli hissediyorsun kendini degilmi?

ama sporu cogaltmakyerine bu yaptiklarina devam et bence. bikkinlik olmasin severek zevkle git. digerlerinin dayanamamasi simarikliktan.kimsenin yapacagindan fazlasini istemezler.
efferim kallisim iste budur canim

ablam iyi geceler, biz verirmiyiz seni yapma etme, bak nereusu ya atacam yarışmadan yada zorunlu mezun edecem görecek o seni transfer etmeyi....

ben ona kızarım ablası sen bana acı ortimi gönderme heçbiyerlere ben yarın hemencicik kulaklarırnı çekiyom onun hadi iyi geceler ders bana ben derse bakıyom bi uğrayım dedim vallahi bağımlılık yaptınız beyasüprizzzzzŞeniz

sana spor dayanmaz oldu dessene. ben gecen yil izinde öyleydim kallisim. yürümek nedir bilmiyordum icimden birsey kosturuyordu beni yürümek yetmiyordu sendede öyle oldu su an. cok enerjik cok canli hissediyorsun kendini degilmi?

aynen öyle oldu ablam bu gün spor günümdü gittim sabah ama akşam vakti beni bir şey tetikledi yürümem için cüzdanımı alıp çıktım çocuklar nereye dedi kediye mama alacağım dedim kaydirigubbakcemile3 mecbur aldım tabi yalancı duruma düşmeyelim birde ama işte aniden oldu düşünmeden ve yürüdüm yürüdüm ekmek filan aldım alışveriş yaptım 2 parça ve yine yürüyerek döndüm...sürekli oturup kalkarken ahlayıp ofluyordum önceden ve şimdi yok öyle bir şey, hareket etmediğim zaman rahatsız oluyorum..

ay bugünlerde kime selam versek ders çalışıyor offf poffff kolay gelsin şeker...

kiz bende heveslendim kallisim. yine baslasam ben spora cok gec kaldimmi acaba. biliyorum insan yerinde duramiyor. bir tarafida agrimiyor. simdi bakiyorum söyleniyorum . gelin biriniz masaj yapin bana diye sirtim kötü agriyor

sen salona gidiyorsun kallisim. tabi ortam daha güzel ve elverisli. ve gittigine göre her aletide yapiyorsun. evde öyle degil iste. yorgun isten gelince yerimden kalkmamak icin bahaneler bulup duruyorum .ama ben daha gecen yaz civa gibiydim yürürken kimse yetisemiyordu yanimda

ablam ne için geç kalacaksın aşkol ya, havalar düzelmeye başlasın sen zaten yerinde duramazsın hem ağrın varsa bak diyordun ya bir ara streching yapacağım diye yapmadınmı onlar boyun ve sırtı çalıştırırdı aslında hareketler vermiştim .. biz her gittiğimizde onları mutlaka yarım saat boyunca yapıyoruz ve müthiş etkisini hissediyorum... diyorumki son zamanlarda kendim için yapabildiğim en güzel şey bu spora yazılmak oldu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…