5 KİLO DİYETİM

Safransari

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
21.552
34.929
Merhabalar hanımlar
5 kilo eksilsem bedenimden 1 yağ bidonu çıkacak olması bütün dertlerimi bitirecek gibi 😁

Bu niyetimin kalıcı olması ve süreklilik sağlanması için buraya günlüğümu açıyorum.

❗Benim beslenme düzenim aralıklı oruç şeklinde. Buna devam edeceğim, 12-18 arası yemeğimi yiyeceğim.
❗Günde 2.5-3 litre su içeceğim.
❗Her gün yeşil çay tuketecegim.
❗Haftanin 3 günü yürüyüş yapacağım.
❗Tablomu 2 aylık yapiyorum. 2 ay sonraki kilomu görmek için şimdiden heyecanlıyım 🤩

TarihKilo
23.07.202460.1
28.07.202459.4
30.08.202461.3
08.09.202460.6

Son düzenleme:
Merhabalar hanımlar
5 kilo eksilsem bedenimden 1 yağ bidonu çıkacak olması bütün dertlerimi bitirecek gibi 😁

Bu niyetimin kalıcı olması ve süreklilik sağlanması için buraya günlüğümu açıyorum.

❗Benim beslenme düzenim aralıklı oruç şeklinde. Buna devam edeceğim, 12-18 arası yemeğimi yiyeceğim.
❗Günde 2.5-3 litre su içeceğim.
❗Her gün yeşil çay tuketecegim.
❗Haftanin 3 günü yürüyüş yapacağım.
❗Tablomu 2 aylık yapiyorum. 2 ay sonraki kilomu görmek için şimdiden heyecanlıyım 🤩

TarihKilo
23.07.202560.1
ay ben de öyle 63 direnç kilom ilaçlarla hızlı kılo aldım aynı hızla verırım dıye umit ediyorum :)
sizinle bırlıkte ben de deneyeyım dıyecegıma ama sabahı 9a çekmem gerekecek :KK48:

ay ben de öyle 63 direnç kilom ilaçlarla hızlı kılo aldım aynı hızla verırım dıye umit ediyorum :)
sizinle bırlıkte ben de deneyeyım dıyecegıma ama sabahı 9a çekmem gerekecek :KK48:
Bende ilaçlardan aldim kilo.
İnşallah birlikte motive olarak veririz.
Yaşınız kaç ?

Bende ilaçlardan aldim kilo.
İnşallah birlikte motive olarak veririz.
Yaşınız kaç ?
29 yaşındayım boyum 168 kilomda 63,85

Bir hafta önce tartıldığımda 66,85 olmustum. Nasıl oldu, hıc anlayamadım. Bıngıl bıngıldım.
Diyet ve sporla bırazını verdım ama yağlanmam arttığı için bedenım büyüdü , kıyafetlerım hıc olmuyor.
Bu halde araklı orucun faydasını göreceğimi düşünüyorum..

Sizin nasıl oldu kılo alımınız? Hızlı mı oldu, uzun zamandır aynı direnç kiloda mısınız

29 yaşındayım boyum 168 kilomda 63,85

Bir hafta önce tartıldığımda 66,85 olmustum. Nasıl oldu, hıc anlayamadım. Bıngıl bıngıldım.
Diyet ve sporla bırazını verdım ama yağlanmam arttığı için bedenım büyüdü , kıyafetlerım hıc olmuyor.
Bu halde araklı orucun faydasını göreceğimi düşünüyorum..

Sizin nasıl oldu kılo alımınız? Hızlı mı oldu, uzun zamandır aynı direnç kiloda mısınız
Boyunuza göre kilolu değilsiniz
Ama 5 kilo vererek fit olursunuz baya

Ben Aralık ayından beri 3. Kez tüp bebek tedavisi oldum. Bu tedavide kullandığım ilaçlar kilo aldırdı. Bir sonuçta elde edemedim, gebelikte olmadı 😔

Kilo verirsem daha sağlıklı ilerler belki bundan sonraki süreç. Birde bu çocuk işini bir sire kafamdan silmek istiyorum, başka şeye odaklanmak istiyorum, diyet bu aşamada iyi gelecek bana.

Boyunuza göre kilolu değilsiniz
Ama 5 kilo vererek fit olursunuz baya

Ben Aralık ayından beri 3. Kez tüp bebek tedavisi oldum. Bu tedavide kullandığım ilaçlar kilo aldırdı. Bir sonuçta elde edemedim, gebelikte olmadı 😔

Kilo verirsem daha sağlıklı ilerler belki bundan sonraki süreç. Birde bu çocuk işini bir sire kafamdan silmek istiyorum, başka şeye odaklanmak istiyorum, diyet bu aşamada iyi gelecek bana.
aynıyız ben de o zamanlar çocuk düşündüğüm için aldığım kilolar gözüme gelmıyordu. kendımı tutmak ıstıyordum ama karnım sürekli acıkıyordu sureklı yemek ıstıyordum karşılığında da 7 kılo aldım.:olamaz:
Bende de 1 kez tüp bebek oldu sonra 2.transferde vucudum o kadar ılaç almama ragmen cevap vermeyınce daha da şiştim.

şimdi kendıme bakıp kendımle ılgılenme evresındeyım sızın gıbı . birbirimize iyi gelebılırız bu süreçte :KK36:

aynıyız ben de o zamanlar çocuk düşündüğüm için aldığım kilolar gözüme gelmıyordu. kendımı tutmak ıstıyordum ama karnım sürekli acıkıyordu sureklı yemek ıstıyordum karşılığında da 7 kılo aldım.:olamaz:
Bende de 1 kez tüp bebek oldu sonra 2.transferde vucudum o kadar ılaç almama ragmen cevap vermeyınce daha da şiştim.

şimdi kendıme bakıp kendımle ılgılenme evresındeyım sızın gıbı . birbirimize iyi gelebılırız bu süreçte :KK36:
İnsallah sağlıcakla ilerletiriz bu süreci ve kendiliğinden hamile kalırız hatta.

Ben akşam 6 da son ogunumu yedikten sonra yazacağım buraya günlük menümü.

Bende 3 yildir gebeyim gebe kalacağım gebe olabilirim diye diye herşeyi yedim 60 dan 78 e çıktım şuan veremiyorum
Kilo da büyük etken oluyor bu dönemde.
Doktorum bana Akdeniz usulü beslen diyordu hep. Bende bunu araştırıp, beslenmemi böyle yapmaya çalışacağım.

Kahvaltı 12.00
1 dilim beyaz ekmek (tam buğday ekmeğim küflenmiş)
1.5 haşlanmış yumurta
6 zeytin
Domates salatalık biber
2 dilim kaşar
2 tane kayisi

Ara
Minik bir avuç fındık kuru üzüm

Akşam 18.00
2 dilim ekmek arası et döner
1 bardak ayran

20.00 de komşum dut getirmisti. Bir avuç yedim. Günün kaçamağı bu oldu.

ben de aynı sekılde düşünüyordum ama arkadasın dedıgı gıbı kılo da dezavantaj oluyor gebe kalmada

Evet şuan diyete başladım bende bakalim

Selam kızlar bende bugün başladım diyete. 1.68 boy 66.5 kg :)

15 Nisan'da başladım.
1000 kaloriyi geçmeyecek şekilde beslenerek veriyorum.
Kızlar sizin menuleriniz nelerdi bugün ?

X