5 haftalık hamileyim kanamam var. Benimle aynı durumda olan var mı

Benimde pıhtılaşmalarıö homosigot 4 mutasyon türünde. Başarısız tüp bebekleri tutunamıyorlar. Acınızı anlıyorum. Bir gün rabbim inşallah bize de nasip edecek
Seninkiler tüp bebek mi
Benimde pıhtılaşmalarıö homosigot 4 mutasyon türünde. Başarısız tüp bebekleri tutunamıyorlar. Acınızı anlıyorum. Bir gün rabbim inşallah bize de nasip edecek

Hayır hiç bir şey vermediler
Tabi doktor değilim ama yaşadıklarım ve gördüklerim dolayısıyla söylüyorum aslında kullansanız iyi olabilirdi. Bir arkadaşım hamile kalıyor ancak 7. Haftadan sonra düşüyordu. En son hem oksapar hem aspirinle şimdi bebeğini büyütüyor. Doktorunuzla hiç konuştunuz mu

Tabi doktor değilim ama yaşadıklarım ve gördüklerim dolayısıyla söylüyorum aslında kullansanız iyi olabilirdi. Bir arkadaşım hamile kalıyor ancak 7. Haftadan sonra düşüyordu. En son hem oksapar hem aspirinle şimdi bebeğini büyütüyor. Doktorunuzla hiç konuştunuz mu
Ben de şaşkınım vermedi bende doktor değiştiricem

Arkadaşlar aynı şeyi yaşıyorum şu an
Kırmızı kan ve adet sancısı gibi ağrı çekiyorum
Ne durumdasınız sizler çok korkuyorum

Arkadaşlar Merhaba 5 haftalık gebeyim. Perşembe günü başlayan bir kanamam var bugün 4. Gün. İlk gün hafif pembemsi bir kanamaydı. 2. Gün kırmızı ile karışık kahverengiydi. 3. Gün çok hafif kahverengiydi. 4. Gün ise yani bugün avuç içinden az tuvalet kağıdında kırmızı bir kanama vardı ama diğerlerinden fazlaydı. Tabi bunları gördüğüm her gün hastaneye koştum hemen. Doktor kesede bozulma olmadığını. Sürekli devam eden bir kanama ve kalp atışı duymadığı için yatıramayacağını söyledi. Yalnız sadece günde 1 kez geliyor. Ve sadece 1 peçeteye bulaşıyor. Doktor Progestan yazdı kullanıyorum 3 gündür. Bugün düşük önleyici iğne yaptı. İlk gebeliğim. Benim gibi bu durumu yaşayan var mı? Lütfen yardımcı olur musunuz🙏
Ne durumdasiniz bende aynı durumdayım sonuç ne oldu sizin

Ne durumdasiniz bende aynı durumdayım sonuç ne oldu sizin
İyi akşamlar bayanlar bende 5+4 aniden gelen kanama ile Dr gittim alttan baktı kese herhangi birşey göremedi beta1085 çıktı kanamam ara ara devam ediyor 2 gün sonra takip edelim betayi dedi ne yapicam hiç bilmiyorum

Hayır hiç bir şey vermediler
Merhaba bende 2 hamileliğimde kalp atışı duymadığım için sonlandırıldı gebelik. Genetik testler vs. Temiz olmasına rağmen hamileliğim in ilk ayından 7. Ayına kadar coraspirin kullandım. Doktorum dedi size neden yazmadılar bence iyi bir doktora gidin. Geçmiş olsun tekrardan

Merhaba bende 2 hamileliğimde kalp atışı duymadığım için sonlandırıldı gebelik. Genetik testler vs. Temiz olmasına rağmen hamileliğim in ilk ayından 7. Ayına kadar coraspirin kullandım. Doktorum dedi size neden yazmadılar bence iyi bir doktora gidin. Geçmiş olsun tekrardan
Çok teşekkür ederim bende iyi bir doktor bulmaya çalışıyorum umarım benim de bir gün bir bebeğim olur😔

İyi akşamlar bayanlar bende 5+4 aniden gelen kanama ile Dr gittim alttan baktı kese herhangi birşey göremedi beta1085 çıktı kanamam ara ara devam ediyor 2 gün sonra takip edelim betayi dedi ne yapicam hiç bilmiyorum
Niye böyle oluyor anlamıyorum Allah sabır versin bize inşallah bize de evlat sevgisi tattırır sizin çocuğunuz var mı bilmiyorum benim hiç yok bir ay sonra kan vericem neden düşük olduğuna dair bi şey çıkar herhalde

Arkadaşlar Merhaba 5 haftalık gebeyim. Perşembe günü başlayan bir kanamam var bugün 4. Gün. İlk gün hafif pembemsi bir kanamaydı. 2. Gün kırmızı ile karışık kahverengiydi. 3. Gün çok hafif kahverengiydi. 4. Gün ise yani bugün avuç içinden az tuvalet kağıdında kırmızı bir kanama vardı ama diğerlerinden fazlaydı. Tabi bunları gördüğüm her gün hastaneye koştum hemen. Doktor kesede bozulma olmadığını. Sürekli devam eden bir kanama ve kalp atışı duymadığı için yatıramayacağını söyledi. Yalnız sadece günde 1 kez geliyor. Ve sadece 1 peçeteye bulaşıyor. Doktor Progestan yazdı kullanıyorum 3 gündür. Bugün düşük önleyici iğne yaptı. İlk gebeliğim. Benim gibi bu durumu yaşayan var mı? Lütfen yardımcı olur musunuz🙏

Merhaba. Aynı süreci yaşamış ve buralar da bir nebze rahatlamak için yazılar arayan biriydim. O yüzden kendi sürecimi anlatmak istedim. Gebeliğimin tam 5. Haftasında hafif pembelikle başlayan sonra kırmızıya dönen kanamam başladı. Acile başvurdum ağlamaktan tansiyonum aşırı yükselmişti. Hamilelik göründü ancak bebeğin kalp atışı yoktu. Düşük önleyici ilaç ve kan uyuşmazlığı iğnesi vuruldu. Bu süreçte progestan kullanmaya başladım. 5. Haftamda olmama rağmen devlet hastanesinde 6+4tesiniz kalp atışı duyulması lazımdı boş gebelik olabilir vs dendi bu süreçte kese büyümeye devam ediyormuş. Derken tam 6. Haftamda kürtaja niyet özele gittim ve bebeğimin kalp atışlarını duydum. Bu süreçten sonra 2 defa daha kanamam oldu. Benim kendimi ağlamaktan mahvettiğim hamilelik zamanını kendime zehir ettiğim bir dönem oldu. Aslında bir şeylere tevekkül etmek lazımdı bunu şimdi daha iyi anlıyorum. Şu an 6 aylık gebeyim şimdilik hiçbir sıkıntım yok çok şükür. Siz elinizden geleni yaptıktan sonra bol bol dua edin. Belki klasik olacak ama yiyecek ekmeği varsa hayırlısıyla dünyaya gelir inşallah

X