5 haftalık hamileyim kanamam var. Benimle aynı durumda olan var mı

Benn aynı durumdayım 5 haftanın ortalarındayım bende. Birebir aynı şeyleri yaşıyoruz. Progestanı hem fitil hemde iğne olarak vuruluyorum. Kanamam olduğunda doktoruma gittim.en son kontrolümde kesede gerileme yok bebeğin de kalp atısları nerdeyse duyulacak seviyeye gelmiş dedi. Dua ediyorum sadece ilaçlarımı alıp. Elimden başka bir şey gelmiyor lavaboya girip peçeteye bakmak istemiyorum inanın bir gün kıırmızı çoğu zaman kahverengi. Doktor yerlesme kanaması dedi ama yani emin olmak zor. Allah zorda kalan hepimize yardım etsin her gördüğümde artık gelmesin bu kanama diyorum

Maalesef çok zor bir durum. Ben kaybettim bebeğimi rabbim size bağışlasın

Maalesef çok zor bir durum. Ben kaybettim bebeğimi rabbim size bağışlasın
Çok üzgünüm Allah size bunu nasip ettiyse sizin için daha güzelini hazırladığı içindir.. mübarek günlerdeyiz allahım sizlere sabır versin.. ben de takip ediyorum durumumu ama ne olacak bilmiyorum…

Çok üzgünüm Allah size bunu nasip ettiyse sizin için daha güzelini hazırladığı içindir.. mübarek günlerdeyiz allahım sizlere sabır versin.. ben de takip ediyorum durumumu ama ne olacak bilmiyorum…
Kafanıza çok takmamaya çalışın. Allah ne dilemişse kesinlikle o oluyor. Ben artık kafayı yemiştim çok afedersiniz ama oturduğum yerde bile Peçeteye çıkarıp bakıyordum. Sürekli istirahat halindeydim ama rabbim öyle dilemiş demek ki dikkat edin sizde biliyorum çok zor ama düşünmemeye çalışın zaten bir kaç gün içinde inşallah progestan durdurur kanamayı benim durmamıştı sürekli devam etti. Beni de haberdar et durumdan

Tamamdır Allah büyüktür hepimiz için hayırlısı Görüşmek üzere

Evet. Bir de gözlerini kırpmadan söylüyorlar. Ağlamamak için zor tutuyorum kendimi
Hem de öyle bir söylüyorlar ki; sanki bizler bebeklerini kaybeden anne adayları değil de bir eşyasını kaybeden sıradan insanlarmışız gibi. Bir sürü para verdim bir sürü doktor gezdim hepsi aynı,kendi bildiklerini konuşuyorlar ve kimse seni rahatlatmıyor. Allah’a havale ediyorum zamanla vicdanı körelen herkesi. Empati kuruyorum tamam ben senin düşük yapan 100000. Hastanım belki ama ben bebeğimi ilk kez kaybediyorum keşke sen de empati kurabilsen. Ama nerede ! Allah yardımcımız olsun,ben şöyle rahatlatıyorum kendimi bir kere nasip etti kurban olduğum,bir daha edecektir..

İnşallah da bir an önce nasip eder. Benim de yarın kalp atışı var ama korkuyorum gitmeye. Ya kötü bir şey derse diye. Olabildiğince geciktirdim zaten kötü bir şey varsa da biraz daha uzun kalsin bende diye de 8. Haftaya geldim. İnşallah bir sorun yoktur ve duyarim

İnşallah vardır benim 8. Haftada duyulmadığı için aldılar artık

İnşallah vardır benim 8. Haftada duyulmadığı için aldılar artık
İşte ben de bu durumdan korkuyorum. 5+6da kalp atışını gördüm ama sesini duymamıştım. Allah rahmet eylesin başınız sağolsun sizi incitmek istemem ancak bir sorum olacaktı. Hissettiniz mı peki kalp atışı olamadığını. Vücudunuzda farklılık oldu mu? Çok çok özür dilerim bu soruyu sorduğum için ama günlerdir bunu düşünüyorum. Her yerde bununla ilgili bilgi bulamaya çalışıyorum. İstemezseniz cevap da vermeyebilirsiniz. Yine de şimdiden teşekkür ederim

Hiç sorun değil ben o kadar araştırdım birşey bulamadım yardımcı olmak isterim. Henüz küçük olduğu için hiç hissetmedim. Ama benim progestan kullanmama rağmen kanama durmadı devam etti sonradan zaten kese de yamulma oldu ondan sonra da kanama alanı oluştu. Doktor alacaz artık dedi. Sanırım kendimi hazırlamıştım bu sona ama yine de çok zor oldu psikolojik olarak çok düştüm. Şimdi biraz daha toparladım çok şükür. Rabbim öyle dilemiş elden birşey gelmiyor maalesef

Kesinlikle öyle. Benim kanamam bir gün sürdü şükür de bakalım. Nasip her şey. Allah'ım sabır versin size

Kızlar merhaba benim oğlumda kanamam 5. Haftada başlayı 13. Haftaya kadar devam etmişti. Kese etrafında sürekli kanama alanı vardı çok şükür sağlıkla aldım kucağıma. Daha yeni öğrendiö tekrar hamile olduğumu ama kanamam da hemen başladı. Beta hcg değerim cuma 56 pazar 129 idi,
Umarım dış gebelik filan değildir düşükten korkmuyorum ama dış gebelik korkutuyor çünki sol kasığımda da ağrı var, heniz doktora gitmedim bu değerle kese görmesi de zor

Merhaba, durumunuzu merak ettim bende şu am aynı şeyleri yaşıyorum da, gebelik gerçekleşti öi

Merhaba, durumunuzu merak ettim bende şu am aynı şeyleri yaşıyorum da, gebelik gerçekleşti öi
Malesef düşük oldu bende artık piskolojikmen yıkıldım resmen şimdi kan takibi yapıyorum kan değerim düşüyormu diye rabbim bu ramazan hüirmetine hayırlı kapılar açar inşallah

Malesef düşük oldu bende artık piskolojikmen yıkıldım resmen şimdi kan takibi yapıyorum kan değerim düşüyormu diye rabbim bu ramazan hüirmetine hayırlı kapılar açar inşallah
Lütfen üzülmeyin benimde düşük oldu hakkımızda hayırlısı olsun

Çok zor ya dayanması da o acıları çekmesi de çok zor eve dönüyorsun elin boş sizin neden oluyor.
Bende bir bilsem bacım genetik temiz çokto pıhtılaşma da mthfr a1298c heterozigot birde pia 4g 5g onu da doktor iğneye gerek yok diyor 4 gebelikte sadece birinde kese gördüm diğerleri 5 6 hafta arası düşüyor

Bende bir bilsem bacım genetik temiz çokto pıhtılaşma da mthfr a1298c heterozigot birde pia 4g 5g onu da doktor iğneye gerek yok diyor 4 gebelikte sadece birinde kese gördüm diğerleri 5 6 hafta arası düşüyor
Benimde pıhtılaşmalarıö homosigot 4 mutasyon türünde. Başarısız tüp bebekleri tutunamıyorlar. Acınızı anlıyorum. Bir gün rabbim inşallah bize de nasip edecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…