5 haftalık hamileyim kanamam var. Benimle aynı durumda olan var mı

bebekh

Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2023
94
14
22
Arkadaşlar Merhaba 5 haftalık gebeyim. Perşembe günü başlayan bir kanamam var bugün 4. Gün. İlk gün hafif pembemsi bir kanamaydı. 2. Gün kırmızı ile karışık kahverengiydi. 3. Gün çok hafif kahverengiydi. 4. Gün ise yani bugün avuç içinden az tuvalet kağıdında kırmızı bir kanama vardı ama diğerlerinden fazlaydı. Tabi bunları gördüğüm her gün hastaneye koştum hemen. Doktor kesede bozulma olmadığını. Sürekli devam eden bir kanama ve kalp atışı duymadığı için yatıramayacağını söyledi. Yalnız sadece günde 1 kez geliyor. Ve sadece 1 peçeteye bulaşıyor. Doktor Progestan yazdı kullanıyorum 3 gündür. Bugün düşük önleyici iğne yaptı. İlk gebeliğim. Benim gibi bu durumu yaşayan var mı? Lütfen yardımcı olur musunuz

Bu arada doktorum kesede bozulma olmadığını aynı durduğunu da söyledi

Cnn benim 8 haftalıkken lekelenme oldu ara ara lekelenmelerim devam etti progestan yazmislardı onu kullanıyorum halen Rabbim onu sana nasip edecekse o dünyaya gelir çok kendini yıpratma cnm bende aynı korkuyla yaşıyorum ama Allaha bıraktım ablamın bi yakını doğum yapana kadar kanamalıymış hep kanamayla gitmiş doğuma Rabbim hepimizin kucağına almayi nasip etsin ❤

Doğru söylüyorsun ama ne bileyim çok heyecanlıydık böyle bir şey olunca baya moralimiz bozuldu. İnşallah kucaklarız bebeğimizi hepimiz

Ne tesadüf ben de 5+4 haftalık hamileyim ve kanama nedeniyle bugün yatış verdiler. Kesede biraz bozukluk var dediler. Düşük tehdidi gördüler ben de. İnşallah bir şey olmaz da ne bileyim insan korkuyor yine de

Ne tesadüf ben de 5+4 haftalık hamileyim ve kanama nedeniyle bugün yatış verdiler. Kesede biraz bozukluk var dediler. Düşük tehdidi gördüler ben de. İnşallah bir şey olmaz da ne bileyim insan korkuyor yine de
İşte benim kesede bozulma yok. Düşük tehlikesi de var demedi. Ama kanama var bende anlamadım

Rabbim kucağına almayi nasip etsin insanın okadar morali bozuluyorki öyle deyince dr lar

İşte benim kesede bozulma yok. Düşük tehlikesi de var demedi. Ama kanama var bende anlamadım
Ben iki gün önce yine geldiydim. Ultrasonda bakti ve bu haftalarda olur dedi. Progestan vermicek misiniz dedim yok dedi. Evde dinlen dedi gönderdi. Bugün de böyle. Şimdi de kan aldılar tetkik yapacaklar. Bilmiyorum ya şimdi bakan doktor başka. Her doktor başka bir şey söylüyor. Siz de başka bir doktora görünün isterseniz

5+6 yım kanama yok ama üç gündür az az gelen kahverengi leke var. Dün doktora gittim sorun yok dedi keseyi gördü ama bebek göremem henüz erken 10 gün sonra gel dedi. Ara ara devam edebilir leke korkma eğer 10 gün sonra geldiğinde hala devam ediyorsa ilaç vereceğim şu an bebeğin görmediğimiZ için Progestan vermem doğru olmaz dedi.
Ben de biraz endişeliyim açıkçası benim lekelenmelerim kanyonda dik yokuş çıkıp kendimi paraladıktan sonra başladı çünkü.
Bir de bol su içmemi sürekli dinlenmemi söyledi ilişki de yasak bu on gün

Benimde bebek yok henüz sadece kese dedi ki kese de küçülme olsa sorun ama şuan kese küçülmemişte bakalım artık hayırlısı

Benimde öyle oldu bebek gözükmeden progestan vermiyolar cnm böl şu iç hep yat ben öyle yaptim

Evet. Bir de gözlerini kırpmadan söylüyorlar. Ağlamamak için zor tutuyorum kendimi
Bana da 8 haftalıkken düşük yapabilirsin dediler devlette dövecek gibi davrandı dr bide dalga geçti benle insafsız olanlar var ne yazıkki ağlamıştım eşim o kadar çaresizdi ki

Onlara o kadar normal ki düşüne olacaksa olur buna çare yok dedi bir tanesi. Umurlarında değil maalesef
Evet öyle maalesef. İnşallah bir şey olmaz bebeklerimize. Daha kalp atışı bile yokken sevgisi kaplarken içimizi doktorlarin kolaylıkla düşebilir demesi ne bileyim ya sanki bez parçası düşüyor yere

Kendinizi yormayın bol bol dinlenmeye çalışın bir müddet. Kadınlar için çok zor biliyorum ama böyle olması lazım

Benimde öyle oldu bebek gözükmeden progestan vermiyolar cnm böl şu iç hep yat ben öyle yaptim
Zaten çok uzun ayakta duramıyorum canım hemen kasık ağrısı oluyor
Banyo yapmam lazım yarın doktora gitmem lazım kan tahlili için bunları nasıl yapacağım onu düşünüyorum kara kara.
Doktor leke devam edebilir korkma sakın dese de görünce aklım çıkıyor

O duyguyu çok iyi biliyorum insan çok korkuyor bende ayakta durunca biraz yürüyünce kasıklarim agriyorcnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…