5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar.. salata yaptım kendime ama keşke soğansız yapsaymışım yaktı midemi. işin garibi benim mide hassas değildir.. demekki şimdiye kadar hep tıka basa dolu olduğu için hiçbişey etkilemiyomuş kaydirigubbakcemile3

hbyrm.... havuçta şeker oldukça yüksek ama diyet listelerinde görüyorum ben hep.. sorun olcağını sanmıyorum..

kizlar madem b_sekerleme yok bende listeyi güncelleyim dedimopuyorumnanaktan

sude_naz20 : 70
Berrudemir : 85
moonshine76 : 64.3 Başlama tarihi: 24 Mart
proton : 64.4
sangs : 55
saziye : 78
yagmur : 65.8
ohcanimadeysin : 63
incilideniz : 90
b_sekerleme : 68
asi_peri : 62
den_iss : 55
Belitim : 70
ozlmm91 : 52
niltt : 57
serafita : 61.8
nurasoy : 70,
minevro : 67
zorlusevda : 56
dramer : 70
yoyo : 66
asl35 : 78
mjoyy : 62
kubrabarboros_canbey : 54
mkayra : 76
nazalyam : 60
cesurveguzel : 80
hbryrm : 79.2
zeliha86 : 86
emc : 89
catlaxx : 52.4
yagmur9303 : 83
PasakliMinikTanrica : 60.1
ilayda77 : 59.1
giz3mm : 81.5
ozlem ilker : 79
herseyguzelolacak : 80.5
sena52 : 103
hammer : 71.5

29 Mart 22:40 LİSTE YENİLENMİŞTİR HERKESCİKLERE BAŞARILAR CANLARRRR yerimseniben

Teşekkür ederim bbeeebeğğim kaydirigubbakcemile5

ben hala listede yokumm :KK43: kızlar bu sabah 1 tane orta boy havuç yedim öğlende közlenmiş patlıcan yemeği düşünüyorum... yerimseniben

ben hala listede yokumm :KK43: kızlar bu sabah 1 tane orta boy havuç yedim öğlende közlenmiş patlıcan yemeği düşünüyorum... yerimseniben

meyvenull sabah neyle başladıysak diğer öğünlerde öyle olmalı.. tek tip beslenir gibi yani.. mesela sabah 3 çeşit sebzeyse sonraki öğünlerdede aynı sebzeler birarada tüketilcek..a.s.a.s.

meyvenull sabah neyle başladıysak diğer öğünlerde öyle olmalı.. tek tip beslenir gibi yani.. mesela sabah 3 çeşit sebzeyse sonraki öğünlerdede aynı sebzeler birarada tüketilcek..a.s.a.s.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bilmiyorumkismile ama havuç seker yönünden yüksek bi sebze aksama kadar onla devam edemem ki ben kalori ve besin değeri olmayan patlıcanla devam etmek istiyordum... şutarafagitti napcam şimdi CADIARZU

gunaydın kızlar
ben aksam bı ara mıgdem kazındı bıtkı cayımı ıctım baktık gectı
sonra bıraz calsıtım sabah cok tok uyandım kızlar ya
meger bosuna yıyomusum
acayıp tokum ama yıne zorlada olsa yedım bısıler çok mutluyum galba gıdıcek
bu pıs yaglar:KK70:

günaydın kızlar zorda olsa patate gününü atlattım.
sabah közlnemiş biber,domates ve salatalık yedim..koca bir kapta marul salatası yaptım..gün boyu bunları yiyeceğiz..eşimde yapıyorda benle birlikte:))

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bilmiyorumkismile ama havuç seker yönünden yüksek bi sebze aksama kadar onla devam edemem ki ben kalori ve besin değeri olmayan patlıcanla devam etmek istiyordum... şutarafagitti napcam şimdi CADIARZU

patlıcanla devam et bencede ama diğer günler dikkat et. çeşitlerini aynı öğünde tüket..

kolay gelsin herkese.. spora gidip eriteyim şu yağları:teytey:

günaydin kizlar bugün bende basladim hadi hayirlisi herkese kolay gelsin bu arada catlaxx sagol canim benide eklemissin listeye

Günaydın herkesee hihoyyyt
Benim dün et günümde haşlanmış tavuklarım ve ton balığımla geçirdim tüm günü
yeşil çayım tabii ki elimden düşmedi zemuszemus
akşam yürüyüşe çıkamadım ama evde bir saat spor yaptım

Bugün meyve günüm elma, kivi ve çilek getirdim yanımda sabah sabah canım onları istedi
Tüm gün bunları yiyeceğim zemuszemus

günaydın kızlarhihoyyyt
zorda olsa patates günümüz bitti şükür :1rolleyes:inşallah sabrın mükafatını alırız
bugün de sebze ve yaşillik günü:teytey: bak bunları seviyoorum işte....
benim menümdeki yiycekler bugün patlıcan ve biber közlemesi yanınada sınırsız yeşillik bol limoonlu....
hadi herkese bol şans arkadaşlarr....:içelim:

günaydın kızlar, bugün sabah eczaneye gitmiştim ilac almak için merkaımı yenemeyip acaba birazda olsa kilo vermişmiyimdr diye tartıya çıktım ve bide ne göreyim 500 gram vermişim umarım ilerki günlerde bu durum değişir =) bugünde sebze günü... güne güzel bir salatayla başladım ve akşama kadarda salatayla devam edecek ayrıca sabah kalktığımda eskisi gibi bir açlık hissetmedim patatesten olsa gerek =) umarım bugünüde kolay bir şekilde atlatırız hepimize kolay gelsin

Günaydın herkeze,
Sonunda diyetimi buldum,kendimi çok tok hissediyorum ,
İnanılmaz heplik ve hiçlik ,en çok ta açlık çekiyordum
Sıkı diyetler yapıp koca tablet çikolatalar ve börekler tıkıyodum ağzıma,
Sanki kaçacaklamış gibi hasretle tıkıştırıyodum,
Bu sefer hayallerimin kilosu olan 48 'e ulaşacağım,
Lisedeyken bile bu hayale ulaşamamışken,
Doğumdan sonra kısmetmiş,
Ben bu 48'i göreceğim hem de bu yaz.......kötükedihüsosenağlama
hemde kaçmayacaklar yemekler,hafta sonu tıkınabilirim.Bu diyet süppppeeeeeer:lepi:turkbayragi

Benim gibi karnı deyil beyni aç arkadaşlarım,
Bu sınırsız olayı ve haftasonları tıkıştırabilme düşüncesi sayesinde beynimiz aç kalmayacak diye düşünüyorumbilmiyorumkismile

arkadaşlar itiraf edeyim benm karnım gerçekten aç ama yemicem bu kez artık milletin bana sen zayıflayamıyorsun demesinden cok sıkıldım mafoldumben belki bu gün tekrar tartılırım hiç fark varmı die ama inanıyorum olucak...

MEYVENULL
nasıl acsın ya bende mı bı anormallık var ben hıc acıkmıyorum ya
hee bıde kızlar ben gunde 3 lt su tuketıyorum belkıde ondan
yanlız 500 gr 1 gunde bence cok ıı daha en olsun ben 300 ede razıyım:KK70:

proton canım sen yinede dikkat et..bütün çektiğin sıkıntılar boşa gitmesin haftasonu..hızlı verdiğin kilolar dikkat etmezsen hızla alınır..ben zamnında çok yaşadığım için artık temkinliyim.

ben bugün wc ye gitmedim yoksa saati şaşmazdı ama paptes günü kolay değil zaten kabızlık yapan bi gıda..

ben cuma gecesinden müsil içeceğim cumartesiye tamamen boş olsun içim..gerçek sonuç çıksın ortaya.

MEYVENULL
nasıl acsın ya bende mı bı anormallık var ben hıc acıkmıyorum ya
hee bıde kızlar ben gunde 3 lt su tuketıyorum belkıde ondan
yanlız 500 gr 1 gunde bence cok ıı daha en olsun ben 300 ede razıyım:KK70:

dün 600 kalorilik patates yedim 2 bucuk litrede su içtim bu günde 2 havuc yedim 1 litre su içtim şimdiye kadar ayrıca bi fincn bitki cayı bi fincan siyah cay ama midemde aclık hissi var...
bilmiyorum belkide etrafımdakilerin sürekli bişiler yemesinden kaynaklanıyordur bu durum ama öyle hissediyorumm :sinifsinif:

Belitim : 70
ozlmm91 : 52
niltt : 57
serafita : 61.8
nurasoy : 70
sude_naz20 : 70
Berrudemir : 85
moonshine76 : 64.3
proton : 64.4
sangs : 55
saziye : 78
yagmur : 65.8
ohcanimadeysin : 63
incilideniz : 90
b_sekerleme : 68
asi_peri : 62
den_iss : 55OLOR],
minevro : 67
zorlusevda : 56
dramer : 70
yoyo : 66
asl35 : 78
mjoyy : 62
kubrabarboros_canbey : 54
mkayra : 76
nazalyam : 60
cesurveguzel : 80
hbryrm : 79.2
zeliha86 : 86
emc : 89
catlaxx : 52.4
yagmur9303 : 83
PasakliMinikTanrica : 60.1
ilayda77 : 59.1
giz3mm : 81.5
ozlem ilker : 79
herseyguzelolacak : 80.5
sena52 : 103
hammer : 71.5
meyvenull : 67

arkadaşlar bundan sonra katılmak isteyen klisteyi kopyalayıp kendisini sona eklesin..
böyle bir kişiye kalınca o kadar mesajın arasında gözden kaçması çok normal

Son düzenleme:
X