Tüp Bebek Merkezleri 5. Gün Embriyosu Transfer Sonrası 5. Gün Orvitrelle Kullanımı Sonrası Gebelik Testinin Pozitif Çıkması

Belki benim gibi birişeri bu arayışa girer ve yardımcı olmuş olurum gerçekten laboratuvar çok fark ediyor nerdeyse 200 puan vark vardı bugun iki gğn arayla aynı yere kan verdim değerim gayet güzel geldi rabbim isteyen herkese nasip etsin inş

Kızlar 5.güm embriyosu 4 ve 5.gün test yaptım aşırı silik çıktı. Tabi 12 gün öncesinden çatlatma iğnesinin etkiside olabilir. Pozitifte olabilir mi. Bu iğne vücuttan ne zaman çıkıyor çok moralim bozuldu herkesin 5.gün pozitif olmus 5.gün embriyosu.

Çatlatma iğnesinin etkisi 10 gün 12gğn sürüyor her gün gün test yap koyulaşırsa iğnenin etkisi olmayabilir

İlaçlarını sakın bırakma zaten 3/5 gün de anca yerleşiyor çok erken test yapıp kendini boşa stres e soktun
Evet ya öyle yaptım. Bazılarında çıkmış ya 4.5. Günlerde onlardan hevesle yaptım test. İlk 3 gün içinde tutunuyormus aslına 5.gun embriyosuda olunca gaza geldim. Umarım pozitif olur

Kızlar transferimin 8.günü çatlatma iğnesi inde 7.günü idrar testimi yorumlar mısınız
Üstteki test bugunun diğeri düne ait

Eklentiler

• 20240813_075339.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…