5 aylık hamilelikte kasıkta batma hissi geçmiyor hafif şiddetli

ldybrown

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2023
86
26
26
Arkadaşlar 5 aylık hamileyim sol kasığım sabah uyandığımdan beri batıyor yani garip üşütürüz ya o gibi. Ama geçmiyor sabahtan beri karnıma doğru batıyor yürürken yatarken böyle yatarken iğne gibi zonkluyor. Birde grip oldum bebeği de hissedemiyorum zaten yeni hissetmeye başlamıştım şimdi hiç hissedemiyorum psikolojim bozuldu. Arayada haftasonu giriyor şimdi ne yapmayalım normal mi bu ağrı

Arkadaşlar 5 aylık hamileyim sol kasığım sabah uyandığımdan beri batıyor yani garip üşütürüz ya o gibi. Ama geçmiyor sabahtan beri karnıma doğru batıyor yürürken yatarken böyle yatarken iğne gibi zonkluyor. Birde grip oldum bebeği de hissedemiyorum zaten yeni hissetmeye başlamıştım şimdi hiç hissedemiyorum psikolojim bozuldu. Arayada haftasonu giriyor şimdi ne yapmayalım normal mi bu ağrı
Benim tüm 9 ay boyunca batma hissi oldu merak etmeyin karnınıza ufak ufak vurun hareket eder ben öyle yapıyordum veya çikolata tarzı biseylerde yerseniz hareketlenir

Benim de dördüncü ay civarı dediğiniz gibi olmuştu. Ciddi bir idrar yolu enfeksiyonu geçiriyormuşum meğerse. Antibiyotik kullandım geçti çok şükür kalmadı o batmalar. Tabi bir de her gün magnezyum tablet alıyorum onunla etkisi bence oluyor olumlu anlamda

Benim de ara sıra oluyor normal bir şeymiş, yatıp dinlen geçer o zaten. Hareketi ben de hissederken bi anda iki gün hissedemedim hastahaneye gittim bebeğim kilo falan almış büyümüş büyüme ataklarında böyle hareketsiz oluyorlar öyle okumuştum. Bugün hareketleri geri döndü çok güçlü vuruyor maşallah

Kasık da batma idrarda enfeksiyon olunca da oluyor ve hamilelikte de sık görülür bu enfeksiyon. Buna bir baktırın isterseniz.

8.aydan bildiriyorum, geçmiyor 😄 bir de üstüne göbekte büyüdüğü için oturup ederken iyice zorluyor 😄 olur ya sırtına bir yük yüklersin iki büklüm kalırsın hızlı hızlı yürüyüp ederek gidersin de 2 dk soluklanayım dediğinde çökersin 😄 onun gibi oluyor 😄 batıyor ediyor falan, 2 dk oturayım diyorum. Ya da şu çamaşırları oturduğum yerden katlayayım falan. Yok yavrum kıvran kıvran dur rahat edeceğim diye 😄

8.aydan bildiriyorum, geçmiyor 😄 bir de üstüne göbekte büyüdüğü için oturup ederken iyice zorluyor 😄 olur ya sırtına bir yük yüklersin iki büklüm kalırsın hızlı hızlı yürüyüp ederek gidersin de 2 dk soluklanayım dediğinde çökersin 😄 onun gibi oluyor 😄 batıyor ediyor falan, 2 dk oturayım diyorum. Ya da şu çamaşırları oturduğum yerden katlayayım falan. Yok yavrum kıvran kıvran dur rahat edeceğim
Ashshs daha ne olabilir dedikçe yenisi ekleniyor 🤣🤦‍♀️ sanırım uyku problemi de son gaz devam edecek gece 2de yazdığınızdan ufak bi tahmin🤣

Benim de dördüncü ay civarı dediğiniz gibi olmuştu. Ciddi bir idrar yolu enfeksiyonu geçiriyormuşum meğerse. Antibiyotik kullandım geçti çok şükür kalmadı o batmalar. Tabi bir de her gün magnezyum tablet alıyorum onunla etkisi bence oluyor olumlu anlamda
Ya aslında bende suphelendim bir ara idrarda yanma yaşadım test temiz çıktı bu sabah batma hissi geçti ama yinede dediğiniz gibi bir idrar resti tekrar yaptıracağım

Benim de ara sıra oluyor normal bir şeymiş, yatıp dinlen geçer o zaten. Hareketi ben de hissederken bi anda iki gün hissedemedim hastahaneye gittim bebeğim kilo falan almış büyümüş büyüme ataklarında böyle hareketsiz oluyorlar öyle okumuştum. Bugün hareketleri geri döndü çok güçlü vuruyor maşallah
Yaa gerçekten mi? Simdi kahve içtim çikolata yedim bekliyorum ufak bi çırpınış inşallah benimkide hemen gelir sağlıkla büyüsünler yeter ki🌸

Ashshs daha ne olabilir dedikçe yenisi ekleniyor 🤣🤦‍♀️ sanırım uyku problemi de son gaz devam edecek gece 2de yazdığınızdan ufak bi tahmin🤣
Ahahah kesinlikle evet 😄😄 bana diyorlar bir de bol bol uyu son günlerin 😄 diyorum nerdee 😄 her gün sabahlıyoruz 😄 zaten uyumuyorum sabah da ben, bayılıyorum bence 😄😄 geçenlerde eşimin sırtına sarılıp uyumuşum. Ki uykusu aşırı ağırdır. Bebişin tekmesine o uykusundan uyanmış 😄 diyo ki ben bile uyandım, sen nasıl kalkmadın ona ben çok şaşırdım 😄 dedim ben uyumuyorum kii uykusuzluktan en son bayılıyorum yani o yüzden kalkmadım 😄😄

X