5 aylık evliyken kocamın beni erkeklerle aldattığını öğrendim.😔

Ailen seni kapının önüne koyacak değildi ya onlar da kabullenirdi bu durumu. Keşke affetmeseydin ama hiçbir şey için geç değil. Hayatının en güzel yıllarını bu adamla heba etme. Boşan kurtul bir an önce

Böyle bir insanın zihniyeti de karakteri de değişmez yol yakınken ve de yaşınız çok küçük ayrılın yeni bir yaşam kurun kendinize böyle bir psikopattan çocukta yapılmaz

Böyle bir insanın zihniyeti de karakteri de değişmez yol yakınken ve de yaşınız çok küçük ayrılın yeni bir yaşam kurun kendinize böyle bir psikopattan çocukta yapılmaz
Demi... İlerde beni aldatırsa çocuğumla ne yaparım sonra... Çocuğumun geleceği de mahvolur. Bunları hep düşünüyorum.. Ama aileme ne dicem ki? Bana demezler mi ki, eeee sen öğrendikten sonra nasıl davrandı sana diye.. bende iyi davrandı dediğimde bir şans ver derlerse benim hepten güvenim kaybolur onlara karşı. Bazen altınları bozdurup başka bir şehire ,yeni bir hayat kurmaya gitsem diye düşünmüyor değilim.. Ama kendimi haklıyken haksız durumuna sokmak istemiyorum.

Bende hep öyle diyorum kendi kendime. Güzelim,gencim.. Bu zamanlarım bir daha gelmicek. Okumaya devam edip,kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum. Gördüm ki ailem arkamda gibi duruyor ama değil... Bir mesleğim olsaydı böyle olmazdı belki de. Rabbim hayıra çevirsin. Onu da düşünüyorum, kötü olsun istemiyorum hala. Ya aptalım ya da aptalım... Ama aptal olduğum kesin.

Paravan evlilik yapmış yani adam .bile isteye nasıl hala adamın yatağına yatıyorsun . Miden nasıl kabul ediyor çocuk olunca da paravan evlilik başarıyla tamamlanmış olacak .

Hepimiz hata yapabiliriz bu aptallık değil. Ailenin yanına geri dön, üniversite sınavına hazırlan. Kredi veya burs alırsın, eğer ailenin olduğu şehirde okumak istemezsen devlet yurdunda kalırsın. İnan hiç zor değil yeter ki iste, geleceğin senin elinde. Mesleğin olsun kendi ayakların üzerinde dimdik dur. Üniversite sınavına hazırlık sürecinde sana yardımcı da olurum mesaj atabilirsin.

Allah razı olsun ,çok teşekkür ederim nasihatlerin için.

Çocuğu istemesinin sebebi yarın öbür gün bu gerçek çevreye sızarsa kendini temize çıkarmak, bir şeylerin tersini ispat etmek. Başka bir şey değil.

Ölüm dahi her şey unutuluyor hayatta bu mu unutulmayacak ailenizin yanına gidin altınları geleceğiniz için saklayın

Erkek mi kadın mi daha buna bile karar verememiş kendi yaptıklarını kapatmak için sizinle evlenmiş çok açık çocuk olunca da hepten özgür olacak böyle birşey ortaya çıksada kimse size inanmaz. Boule bir olay kıracimizin başına geldi erkek tarafı adamin yaptığını kıza iftara atarak kapattı

Küçükken yaşadıklarıyla yaptıklarının arasında ne bağlantı var? Psikolojikse tedavi olması gerektiğini düşünemiyor mu? Bence yalan söylüyor. Ama doğruysa da bi yandan uçurtma avcısı geldi aklıma hüzünlendim onun adına. Yaşın genç yine de ilk öncelikliğin kendin olmalı bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…