5-6 haftalık hamilelikte ne hissetmeli

Bugün 24+1 im. Üzülmeyin ama geçmedi. Arada iyi oluyorum ama tamamen geçmiyor. Ben çok direndim ilaç içmemek için. Nitelim baya bir süre içmedim. Zencefil çayı iyi geliyordu birtek. Ama kusmalarım da başlayınca iyice prilama başladım.
İnşallah rahatlarsınız en kısa zamanda çok berbat bir durum ☹️😢 bütün sosyal hayatım bitti Allah şifa versin hepimize sağlıkla kavuşmak nasip etsin 🙏🏻

İnşallah rahatlarsınız en kısa zamanda çok berbat bir durum ☹️😢 bütün sosyal hayatım bitti Allah şifa versin hepimize sağlıkla kavuşmak nasip etsin 🙏🏻
Amin inşallah. Benimki biraz abartılı. Bazı kişilerde olabiliyormuş inşallah sizinki 16-17 gibi biter 🌻 genelde o sıralarda kesiliyormuş.

Merhaba hamileliğin 5-6 haftasında ne hissedilmesi gerekiyor bişey hissetmemek normalmi sadece uyku ihtiyacı var bir de progestrondan ilacını ağızda alyorum sonra içtikten sonra fena deecede uykum arttı içtiktensonra çok deri uyuyorum en önemlisi bu haftalarda ne hissetmeliyim
Aşırı uyku halsizlik baş ağrısı yorgunluk var canım her gün almıyorum progestan mahfetti beni çünkü bende 5-6 haftalık gebeyim

X