5-6 gün kaldı , test sonucu dogru cıkar mı ?

zencefiltarcin

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
1.208
2.404
selam arkadaslar , regl olmama 5-6 gün var ve 3 gündür kasık ve bel agrısı yasıyorum ayrıca hic olmadıgı kadar da akıntı var. Umutlanmalı mıyım sizce , simdiden test yaptırsam cıkar mı ?

canım bak senin akıntın varmış bu iyiye işaret, benim de 6 günüm var ama akıntım yok kupkuruyum, herzamanki gibi.seni boşa umutlandırmak istemem ama sen kendindeki bu değişimi daha iyi bilirsin,inşallah hamişsindir.istersen sabah bi test yap 5 gün önceden de bazen çok hafif çıkabiliyo sonuç.
hakkında hayırlısı:)

canım bence şimdiden yapma testi boşuna üzülürsün..ben 3 gün kala yapmıştım negatif çıkmıştı..adet günümde yaptm pozitifi gördüm..inşllah burdan hamile haberini alırızz:))

canım bence şimdiden yapma testi boşuna üzülürsün..ben 3 gün kala yapmıştım negatif çıkmıştı..adet günümde yaptm pozitifi gördüm..inşllah burdan hamile haberini alırızz:))

canım bebeğin için tebrik ediyorum seni, senin ne gibi belirtilerin vardı,akıntın var mıydı?

insallah canım iyi dileklerin icin tesekkür ederim.. Seni cok tebrik ederim hayırlısı olsun.. birkac gün daha dayanabilir miyim bilmiyorum , cok heyecanlıyım :)

canım bebeğin için tebrik ediyorum seni, senin ne gibi belirtilerin vardı,akıntın var mıydı?

teşekkr ederim cnm..evet akıntım vardı adetime yakın ama çok yoğun değldi.midem arasıra hafif bulanıodu, başka hiç bir belirtim yoktu canım. .inşallah szden de güzel haberler alırız..Allah tüm isteyenlere nasip eder inşallah:Saruboceq:

insallah canım iyi dileklerin icin tesekkür ederim.. Seni cok tebrik ederim hayırlısı olsun.. birkac gün daha dayanabilir miyim bilmiyorum , cok heyecanlıyım :)

sabret cnm çünkü insan negatifi görünce çok üzülüo..yada kan tahlili yaptır..ama benim geç döllenme olmuş ..adet günümde bhcg 50 çıktı sadece belki daha erken yaptırsaydım kandada çıkmıcaktı..bi kaç gün daha sabırr..inşallah pozitifi görürsünnn...:Saruboceq:

sağolun kızlar, inşallah gebeyizdir ama pek umudum yok çünkü gecen salı doktordaydım, 3,5 cmlik kistim oluşmuş, sanırım yumurtam çatlamadı.demek ki bebek te yok, doktor bazen oluşan gebelik te yapar dedi kisti ama umudum yok pek 2 yılı geçti çünkü bizim.tüp bebek merkezi araştırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…