5-6-7-8 haftalik hamisler buraya🤗 haydi gelin destek olalim birbirimize💪🏻

Merhaba öncelikle hayırlı olsun gebeliginiz konuya göz atarken dış gebelik değil şükür demişsiniz dış gebelikten suphelendiginjz konu nedir bende 6+4haftalik hamileyim yarın doktora gideceğim karnım çok ağrıyor yanıyor gibi korkuyorum acaba dış gebelik midir

Bir belirtim yoktu şüpheleneceğim, ilk gebeliğim ,aşılama ile oldu ve yaşım ileri oldugu için(38) ve çok okudugum içim bir efhamdı genel olarak

Bir belirtim yoktu şüpheleneceğim, ilk gebeliğim ,aşılama ile oldu ve yaşım ileri oldugu için(38) ve çok okudugum içim bir efhamdı genel olarak
Bende evham yapıyorum şuan da benimde 3. Gebeligim olacak ilk ikisi düşük oldu bundada ister istemez kotu senaryolar geliyor aklıma karnımda da ağrı olunca acaba dış gebelik mi düşündüm

Bende evham yapıyorum şuan da benimde 3. Gebeligim olacak ilk ikisi düşük oldu bundada ister istemez kotu senaryolar geliyor aklıma karnımda da ağrı olunca acaba dış gebelik mi düşündüm
Benim ara ara hafif regl ağrısı gibi oluyor dr normal dedi , korkmamaya çalış, şimdi de haftaya inşallah kalp atışını duyarsam

Selam kızlar bende 6+2’yim. Göğüs hassasiyeti, arada olan kasık ağrıları ve hafif mide bulantılarım var. Lakin ben günlerdir kabızım ne yapmam gerek bilmiyorum

Selam kızlar bende 6+2’yim. Göğüs hassasiyeti, arada olan kasık ağrıları ve hafif mide bulantılarım var. Lakin ben günlerdir kabızım ne yapmam gerek bilmiyorum
Benim de var sabahları aç karnına 1 kaşık saf zeytinyagi ve kayısı suyu içiyorum bazen de avakado yeyip küçük 1 fincan türk kahvesi içtiğim an 5 dakika içinde tuvalete koşuyorum tavsiye ederim

Benim de var sabahları aç karnına 1 kaşık saf zeytinyagi ve kayısı suyu içiyorum bazen de avakado yeyip küçük 1 fincan türk kahvesi içtiğim an 5 dakika içinde tuvalete koşuyorum tavsiye ederim
Ay cok teşekkür ederim

Aynısı bende de var.gebelikten kabızlık ta .bol su ve kayısı kurusu yemek sıcak suyla yada hoşafı iyi geliyor İns

Diğer bulgularınz varmı kızlar mide bulantısı karında baya bı şişlik rahatsizlik

Kızlar bata göre 4+5im adete 3 gün kala 15le öğrendim. Adetin 4. Günü beta 280di bu ilerleme normal mi 15-50-85-280. Kese oluşmuş mudur. Gitsem görebilir miyim. Geç döllenme dedikleri şey bu mu oluyo yani adete 4 gün kala bu kadar düşük betayla öğrenmem geç döllenme mi demek

Canım hayır maalesef 280 le görmen imkansız benim beta 2800 dü alttan zar zor görebildiler ayrıca betan gayet güzel artmış telaş yapma bence 5 ya da 5+5 haftalık olana kadar bekle öyle git biliyorum beklemek zor ama şimdi de gitsen 4 haftalıkken de gitsen birşey değişmeyecek görünmez kese üzgünüm. Ayrıca evet geç yumurtlamis olabilirsin

Adete 4 gün kala düşük beta ile öğrenmen normal.Ben adetin geciktiği 3.gün 41 le öğrendim,2 gün sonra(cmtsi) 134,2 geldi ,dr 10 gün sonraya randevu verdi, dr gitmeden 2 gün önce ve 134,2 çıkan değerden tam bir hafta sonra baktırdım 5087 çıktı.Yani dr a gittiğimde 10binleri geçmişti muhtemel karından ultrasonrala gördük keseyi ve yolk kesesinide hatta,10 gün sonra yani 13 nisanda kalp atımı için çağırdı bakalım
Geç döllenme ise şu diye biliyorum,örneğin birden fazla yumurtan oluştu hepsi aynı gün çatlamıyor aynı büyüklüğe aynı gün ulaşmadıkları için,sende gün aşırı ilişki deniyorsan geç olgunlaşıp geç çatlayan yumurtan olabiliyor o döllenirse o geç döllenme oluyor diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…