4444 Salat-ı Tefriciye(listeli)

Kızlar bu zikirmatiği şiddetle tavsiye ediyorum. Yıllardır kullanıyorum. Bütün tesbihler var açıklamalarıyla. Hem türkçe,hem arapça. 4444 de var yükleyin

Eklentiler

• IMG_20200524_163816_102.jpg
    IMG_20200524_163816_102.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 45
anlatmak bizim işimiz:cool:telefonuna salatı tefriciye uygulaması indir, duası paylaşılan için niyet et🏹ne 1 eksik, ne 1 fazla⚔ tam 101 tane tefriciye oku. Abdestli ve kıbleye dönük okumak daha şık olur. Abdestsiz okunur.
📌📌📌dua olduğu için ADET/REGL olsanız da okunur💚💚💚

Canım eksik olmamak şartıyla 3 5 tane yanlışlıkla fazla okunsada(mesela 101 tane yerine 105 vs okudu) niyet ettim 101 tanesini şu kişinin niyetine yolluyorum da denilebilir bence. Fazlasıda kendi sevabımıza

Hadi kızlar ezbere bilen varsa 2 kere girsin hem sayı düşer. Allah yardım eder inşaallah

Canım,iyi bayramlar beğeni attım sonra iş çıktı yazamadım.
Ben katilmak isterdim ama okuyamam sanırım çok yoğun iş nöbet 😔
Canım minti nin attığı zikirmatiği indir orada okunuşu da var sayıyor da yolda nöbette 101 çoktan biter 💙💙💙

Canım eksik olmamak şartıyla 3 5 tane yanlışlıkla fazla okunsada(mesela 101 tane yerine 105 vs okudu) niyet ettim 101 tanesini şu kişinin niyetine yolluyorum da denilebilir bence. Fazlasıda kendi sevabımıza
Dikkat edilsin zaten yetiştiremeyene destek olunacak ama liste bitişi de herkes toplamda 4444 okumuş olursa daha güzel olur

X